türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
batman yıldızlar

Batman Yıldızlar Otobüs Bileti

Batman Yıldızlar Seyahat İletişim

Batman Yıldızlar Hakkında

Batman geçmiş tarihiyle göz dolduran illerimizden biridir. Batman ilinin çok eski bir yaşam yeri olan Hasankeyf gezilecek yerlerinden sadece biridir. Batman Yıldızlar 2013 yılında Mehmet Şah Eres tarafından kurularak ulaşım sektörüne katılmıştır. Yerel bir otobüs firması olmanın sorumluluğuyla müşterilerine kaliteli bir yolculuk hizmeti sunmaktadır. Daima müşteri memnuyeti üzerine yoğunlaşan, filosunda günümüze uygun yenilikler yapan bir otobüs işletmesi olarak devam etmektedir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinin misafirperveliğini Batman Yıldızlar olarak konuklarının ihtiyaçları doğrultusunda görevlerini yerine getirmektedir. Batman ve çevre illerine düzenlediği seferlerde güler yüzlü personelleriyle siz değerli yolcularına seyahat hizmeti vermektedir.

Batman Yıldızlar Dinlenme Tesisleri

Batman Yıldızlar Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Batman Yıldızlar Otobüs Bileti

Batman Yıldızlar Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Batman Yıldızlar otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Batman Yıldızlar otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Batman Yıldızlar Otobüs Bileti Fiyatları

Batman Yıldızlar güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Batman Yıldızlar Otobüs Seferleri

Batman Yıldızlar'in Batman İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Batman, Gaziantep

Not: Batman Yıldızlar otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
batman yıldızlar

Firma: Batman Yıldızlar Turizm

Kuruluş Yılı: 2013

Kurucu: Mehmet Şah Eres

Şirket: -

Adresi: Meydan Mah. Cumhuri̇yet Meyd. No:1 / Pazar Yeri̇ Mah. Şehi̇rler Arası Otobüs Termi̇nali̇ / Batman

Merkezi: Batman

Müşteri Hizmetleri: 444 34 72