türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
biga birlik

Biga Birlik Otobüs Bileti

Biga Birlik İletişim

Biga Birlik Hakkında

Çanakkale, Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı, şavaşlara şahitlik eden, arkeolojik yapıya sahip önemli bir şehrimizdir. Turizm de sosyal ve kültürel yapısı değişmeden tarihi ve kültürel zenginliğiyle gelişen ilimizdir. Biga birlik Çanakkale yerel firması olarak ilçelerine güvenli ulaşım sağlamaktadır. Ayrıca İdo Deni̇z Otobüsü saatinden 2 saat önce otogardan hareket eder. Bandirma'dan İdo için çarşı içinden binmek için yeni belediye binası karşısındaki Biga Birlik yazihanelerinden binilebilmektedir. Kurulduğu bölgede Gönen ve Çan ilçeleri için çarşı biniş noktaları; Kız Meslek Okul Önü ve Kapalı Spor Salonundan hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti görüşünü benimseyen bir işletme olarak tecrübeli ve güler yüzlü personelleriyle kaliteli hizmet vermektedir. Yolcu taşımacılığı sektöründe güvenli seyahat hizmeti sunmaktadır.

Biga Birlik Dinlenme Tesisleri

Biga Birlik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Biga Birlik Otobüs Bileti

Biga Birlik firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Biga Birlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Biga Birlik otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Biga Birlik Otobüs Bileti Fiyatları

Biga Birlik güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Biga Birlik Otobüs Seferleri

Biga Birlik Çanakkale İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Çanakkale

Not: Biga Birlik otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
biga birlik

Firma: Biga Birlik

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Çanakkale Otobüs Terminalı / Çanakkale

Merkezi: Çanakkale

Müşteri Hizmetleri: 0505 108 67 19 - 0286 316 37 70