türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
çan birlik

Çan Birlik Otobüs Bileti

Çan Birlik İletişim

Çan Birlik Hakkında

Çanakkale, Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı, şavaşlara şahitlik eden, arkeolojik yapıya sahip önemli bir şehrimizdir. Turizm de sosyal ve kültürel yapısı değişmeden tarihi ve kültürel zenginliğiyle gelişen ilimizdir. Çanakkale ilinin Çan ilçe merkezli olarak 1982 yılında kurulan S.S. Yeni Çan Birlik Otobüsçüler Motorlu Taşiyicilar Kooperatifi ilçelere ulaşım sağlamaktadır. Çan Birlik müşteri memnuniyeti görüşünü benimseyen bir işletme olarak tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla kaliteli seyahar hizmeti vermektedir.

Çan Birlik Dinlenme Tesisleri

Yeni Çan Birlik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Çan Birlik Otobüs Bileti

Yeni Çan Birlik Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Çan Birlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çan Birlik otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Yeni Çan Birlik Otobüs Bileti Fiyatları

Çan Birlik Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Çan Birlik Otobüs Seferleri

Yeni Çan Birlik Çanakkale İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Çanakkale

Not: Yeni Çan Birlik otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
çan birlik

Firma: Yeni Çan Birlik Turizm

Kuruluş Yılı: 1982

Kurucu: Kooperatif Üyeleri

Şirket: S.S. Yeni Çan Birlik Otobüsçüler Motorlu Taşiyicilar Kooperatifi

Adresi: İstiklal Mah. Çevre Yolu Cad. Çan Şehirlerarası Otobüs Terminali Çan/Çanakkale

Merkezi: Çan

Müşteri Hizmetleri: 0543 626 78 96