türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
cankırı özlem

Çankırı Özlem Otobüs Bileti

Çankırı Özlem Turizm İletişim

Çankırı Özlem Hakkında

Aslan Kardeşler Ltd. Şti. 1950 yılından bu yana ticaret sektöründe yer alan bir şirkettir. Çankırı Özlem Seyahat 1994 yılında Çankırı iline ulaşım hizmeti vermek adına kurulmuştur. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma olarak konuklarının istek ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Son model otobüs filosuyla 2+1 araçlarıyla güvenli ve konforlu seyahat vermektedir. Güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli yolcularına kaliteli yolculuk hizmeti sağlamaktadır. Çankırı halkının tercih ettiği otobüs firması olmanın gururu ile yenilikleri takip ederek yolcu taşımacılığı sektöründe adını duyurmaktadır.

Çankırı Özlem Seyahat Dinlenme Tesisleri

Çankırı Özlem sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Çankırı Özlem Otobüs Bileti

Çankırı Özlem firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Çankırı Özlem Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çankırı Özlem Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Çankırı Özlem Otobüs Bileti Fiyatları

Çankırı Özlem Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Çankırı Özlem Otobüs Seferleri

Çankırı Özlem Turizm Çankırı İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Çankırı, İstanbul, Kocaeli, Sakarya

Not: Çankırı Özlem otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
çankırı özlem

Firma: Çankırı Özlem Seyahat

Kuruluş Yılı: 1994

Kurucu: Hasan Aslan

Şirket: Aslan Kardeşler Akaryakıt Nakliyat Turizm Seyahat Tic Ltd. Şti.

Adresi: Çankırı Şehirlerarası Otobüs Terminal/ Çankırı

Merkezi: Çankırı

Müşteri Hizmetleri: 444 18 18