türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
cide aslan seyahat

Cide Aslan Seyahat Otobüs Bileti

Cide Aslan İletişim

Cide Aslan Seyahat Hakkında

Cide Aslan Seyahat Necati Aslan tarafından 1981 yılında Kastamonu ili Cide ilçesinde kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Necati Aslan Mercedes otobüs alarak otobüsçülük sektörüne katılmıştır. Necati Aslan ve oğulları ile araçları, tecrübeli güler yüzlü personelleriyle seyahat hizmeti vererek bu zamana kadar gelmiştir. Araçlarıyla güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti sağlamaktadır. "Kalite Herkesin Hakkıdır" sloganı daha iyi hizmet vererek sektörde yoluna devam etmektedir.

Cide Aslan Seyahat Dinlenme Tesisleri

Cide Aslan Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Cide Aslan Seyahat Otobüs Bileti

Cide Aslan firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Cide Aslan Bozkurt otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Cide Aslan Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Cide Aslan Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Cide Aslan güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Cide Aslan Seyahat Otobüs Seferleri

Cide Aslan Seyahat Kastamonu İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

İstanbul, Katamonu, Karabük, Kocaeli

Not: Cide Aslan Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
cide aslan seyahat

Firma: Cide Aslan Seyahat

Kuruluş Yılı:1981

Kurucu: Necati Aslan

Şirket: -

Adresi: Kasaba Mahallesi Fethi Bey Cd. No:28, 37600 Cide / Kastamonu

Merkezi: Cide

Müşteri Hizmetleri: 0366 866 10 36