cide tekiner turizm

Cide Tekiner Turizm Otobüs Bileti

Cide Tekiner İletişim

Cide Tekiner Turizm Hakkında

Kastamonu tarihi ve doğal güzellikleriyle gelen ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaktadır. Kastamonu ili Cide ilçesinde kurulan Tekiner Turizm ulaşım sektöründe yoluna devam etmektedir. Kurulduğu günden itibaren Kastamonu halkına seyahat hizmeti sunmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarıyla ve konforlu araçlarıyla güvenli ulaşım imkanı sunmaktadır. Bartın-Tekkönü-Çakraz-Cambu-Cide-Timle-Soğuksu-Gilivri ve Çakırlı destinasyonlarına seferler düzenlemektedir.

Cide Tekiner Turizm Dinlenme Tesisleri

Cide Tekiner Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Cide Tekiner Turizm Otobüs Bileti

Cide Tekiner firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Cide Tekiner otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Tekiner Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Cide Tekiner Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Tekiner güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Cide Tekiner Turizm Otobüs Seferleri

Cide Tekiner Turizm Kastamonu İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Bartın, Kastamonu

Not: Cide Tekiner Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
cide tekiner turizm

Firma: Cide Tekiner Turizm

Kuruluş Yılı: 1974

Kurucu:

Şirket: -

Adresi:

Merkezi: Kastamonu

Müşteri Hizmetleri: 0544 590 37 37