türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Cideliler Turizm

Cideliler Turizm Otobüs Bileti

Cideliler Turizm İletişim

Cideliler Turizm Hakkında

Cideli iş adamları tarafından kurulan Cideliler Turizm Kastomonu halkına ulaşım imkanı sağlamak adına kurulmuştur. Müşteri memnuniyetine önem veren firma yolcularının konforlu bir şekilde seyahat edebilmesi için otobüs filosunu özenle seçmiştir. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarıyla araçlarında koltuk arkası tv, sınırsiz internet ve ikram hizmeti sunmaktadır. Cideliler Turizm'in otobüs biletini internet sitemiz üzerinden kolayca almak mümkündür. Yolcu taşımacılığının standartlarına uygun hizmet veren yenilikçi ve gelişimci özelliğiyle kendini geliştiren bir otobüs firması olan Cideliler Turizm sektörde ilerleyerek devam etmektedir.

Cideliler Turizm Dinlenme Tesisleri

Cideliler Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Cideliler Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Cideliler otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Cideliler otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Cideliler Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Cideliler Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Cideliler Turizm Otobüs Seferleri

Cideliler Turizm Kastamonu İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Bartın, Bolu, İstanbul, Kastamonu

Not: Cideliler Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
cideliler turizm

Firma: Cideliler Turizm

Kuruluş Yılı: 2005

Kurucu: Cideli İş Adamları

Şirket: -

Adresi: Üst İçmeler Mah. Aydınlı Cad. Çağdaş Sok.no:7 Tuzla / İstanbul

Merkezi: Kastamonu

Müşteri Hizmetleri: 444 12 08