türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
çorum kargı turizm

Çorum Kargı Turizm Otobüs Bileti

Çorum Kargı Turizm İletişim

Çorum Kargı Turizm Hakkında

1960 yılında İsmet Darçın ve Ali Darçın tarafından Çorum ilinde kurulmuştur. Çorum Kargı Turizm, Kargı Birlik'in devamı, Kargı Exspres, Kargı Seyahat ve Kargı Ses'in birleşiminden meydana gelen otobüs işletmesidir. Çorum halkının 58 yıldır tercih ettiği otobüs firması olmanın güveniyle yolcularıyla bire bir ilgilenerek ulaşım hizmeti vermektedir. Sektörde yarım asırdan fazla bulunmanın tecrübesiyle personelleriyle müşteri memnuniyeti ile ilgili konuları günümüzdeki yeniliklerle birleştirerek yolcularına daha iyi hizmet vermektedir. Modern araçları Travego ve Setra ile koltuk arkası ekran, müzik ve kablosuz internet imkanı sunarak, müşterilerinin beklentilerini karşılayan firma güvenli ve konforlu yolculuk imkanı sağlamaktadır. 1960'dan beri sektörde olmanın deneyimiyle devamlılığını sürdürmektedir.

Çorum Kargı Turizm Dinlenme Tesisleri

Çorum Kargı Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akabe Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Akbak Dinlenme Tesisleri Ilgaz / Çankırı

Çorum Kargı Turizm Otobüs Bileti

Çorum Kargı Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Kargı Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kargı Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Çorum Kargı Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Çorum Kargı güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Çorum Kargı Turizm Otobüs Seferleri

Çorum Kargı Turizm Çorum İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Bolu, Çorum, Düzce, İstanbul, Kastamonu, Kırıkkale, Kocaeli, Sakarya

Not: Çorum Kargı Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
çorum kargı turizm

Firma: Çorum Kargı Turizm

Kuruluş Yılı: 1960

Kurucu: İsmet Darçın, Ali Darçın

Şirket: Kargı Turizm ve Seyahat A.Ş.

Adresi: Kargı Belediye Otogarı No:3 Kargı / Çorum

Merkezi: Kargı

Müşteri Hizmetleri: 0364 651 22 39