türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
halıkent

Halıkent Otobüs Bileti

Demirci Halıkent İletişim

Halıkent Hakkında

Halıkent 1983 yılında kooparatif üyeleri tarafından kurulmuştur. Yolcu taşımacılığı sektörüne katıldığı zaman Demirci, Salihli, İzmir, Manisa, Akhisar ve Balıkesir'e sefer düzenlemiştir. 1991 yılında beş kurucusu olan neredeyse otuz üyeli kooperatif kurulmuştur. Sektörde ilerlemeyi hedef edinen firma daima kendini geliştirme yolunu izlemiştir. Halıkent Turizm 2005 yılında İstanbul ve 2006 yılında Ankara şubelerini bünyesine katarak Demirci yöresine hizmet vermeye başlamıştır. Deneyimli personelleri ve konforlu araçlarıyla güvenli seyahat hizmeti vermektedir. Otobüslerinde koltuk arkası televizyon ve araç içi yiyecek-içecek ikramlarıyla kaliteli ulaşım sağlamktadır. "Gelişen Ege’ nin hissedilen gücünü her geçen gün daha fazla hissettirmeyi bir borç bilmekteyiz." cümlesini benimseyerek sektörde yoluna devam etmektedir.

Halıkent Dinlenme Tesisleri

Halıkent sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Halıkent Otobüs Bileti

Halıkent firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Demirci Halıkent otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Halıkent otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Demirci Halıkent Otobüs Bileti Fiyatları

Halıkent güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Halıkent Otobüs Seferleri

Halıkent Manisa İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Balıkesir, Bursa, İstanbul, İzmir, Manisa

Not: Halıkent otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Halıkent

Firma: Halıkent

Kuruluş Yılı: 1983

Kurucu: Kooperatif Üyeleri

Şirket: 48 Nolu S.S Halıkent Demirciler Oto. Mot. Taş. Koop.

Adresi: Secahattin Mah. Mehmet Akif Meydanı No:1 Demirci / Manisa

Merkezi: Demirci

Müşteri Hizmetleri: 0236 232 06 26