türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
derya tur

Derya Tur Otobüs Bileti

Derya Tur İletişim

Derya Tur Hakkında

Derya Tur 1979 yılında Halil Ak tarafından İstanbul ilinde kurulmuştur. Uluslararası taşımacılığa 1979 yılında İran ile başlamıştır. 1982 yılında İstanbul-Atina, 1988-1989 yıllarında Suriye, 1990 yılında Arnavutluk ve 1991 yılında Bursa-İskeçe'ye sefer düzenleyerek sektörde yoluna devam etmiştir. Arnavutluk hattı, Tiran'a sefer yapan ilk Türk firmasıdır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daima kendini geliştirmektedir. Son model otobüs filosuyla ihtiyaca göre donatılmış sistem ve yapıya sahiptir. Deneyimli ve güler yüzlü personelleriyle yolcularına keyifli seyahat hizmeti sunmaktadır. Derya Tur İstanbul merkezli bir firma ve sefer düzenlediği destinasyonlar Balkan ülkeleridir. Siz değerli müşterilerine kaliteli ulaşım imkanı sunmaya devam etmektedir.

Derya Tur Dinlenme Tesisleri

Derya Tur sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Derya Tur Otobüs Bileti

Derya Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Derya Tur otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Derya Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Derya Tur Otobüs Bileti Fiyatları

Derya Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Derya Tur Otobüs Seferleri

Derya Tur İstanbul İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

İstanbul, Arnavutluk

Not: Derya Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
derya tur

Firma: Derya Tur

Kuruluş Yılı: 1979

Kurucu: -

Şirket: Derya Tur Uluslararası Otobüs İşletmesi A.Ş.

Adresi: Tarlabaşı Bulvarı No:192/1 Beyoğlu / İstanbul

Merkezi: İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0212 256 40 23