türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
dinar turizm

Dinar Turizm Otobüs Bileti

Dinar Turizm İletişim

Dinar Turizm Hakkında

Dinar Turizm Afyonkarahisar ili Dinar İlçesinde faaliyet göstermektedir. 1954 yılında Mehmet Sayın tarafından taşımacılık sektörüne katılmıştır. Müşteri memnuniyetini göz önünde kaliteli ulaşım ağı sağlamaktadır. Dinar Birlik son model Trevago, Safir, Prestij filosuyla yolcularına güvenli ve konforlu seyahat hizmeti vermektedir. Şehirlerarası yolcu taşımacılığında tecrübeli ve güler yüzlü takım arkadaşlarıyla kaliteli yolculuk imkanı sunmaktadır. Her bütçeye uygun bilet fiyatları bulabilmek mümkündür. Müşterileri yol kartı sayesinde indirimli biletten faydalanabilirler. Yolcularını güvenli bir şekilde varacağı destinasyona zamanında ulaştırmaktadır. Araçlarında misafirlerinin yolculukta geçen zamanını keyifli hale getirmek için dijital ekranlar yer almaktadır. Dinar Halkının tercih ettiği firma olarak sektörde devamlılığını sürdürmektedir.

Dinar Turizm Dinlenme Tesisleri

Dinar Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Dinar Turizm Otobüs Bileti

Dinar Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Dinar Birlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dinar Birlik otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Dinar Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Dinar Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Dinar Turizm Otobüs Seferleri

Dinar Turizm Afyonkarahisar İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Denizli, Isparta, Uşak

Not: Dinar Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
dinar turizm

Firma: Dinar Turizm

Kuruluş Yılı: 1954

Kurucu: Mehmet Sayın

Şirket: Di̇nar Birlik Turizm Gıda Tekstil Pazarlama İthalat İhracat Ltd. Şti.

Adresi: Otogar Peron 1-2-3 Dinar / Afyonkarahisar

Merkezi: Dinar

Müşteri Hizmetleri: 0272 355 03 03