türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
diyar harput

Diyar Harput Turizm Otobüs Bileti

Diyar Harput Turizm İletişim

Diyar Harput Turizm Hakkında

Diyar Harput Turizm 2019 yılından Diyarbakır merkezli olarak kurulmuş bir yerel firmadır. Diyar Harput Turizm Güneydoğu Anadolu bölgesin hizmet vermektedir.

Diyar Harput Turizm Dinlenme Tesisleri

Diyar Harput Turizm'in sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Diyar Harput Turizm Otobüs Bileti

Diyar Harput Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Diyar Harput Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Diyar Harput Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Diyar Harput Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Diyar Harput Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Diyar Harput Turizm Otobüs Seferleri

Diyar Harput Turizm'in Kahramanmaraş İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Batman, Bismil, Diyarbakır, Ergani, Elazığ, Gezin, Kale, Kızıltepe, Kurtalan, Maden, Malatya, Mardin, Siirt

Not: Diyar Harput Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
diyar harput turizm

Firma: DİYAR HARPUT TURİZM NAKLİYAT İNŞAAT GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Kuruluş Yılı:2019

Kurucu: Diyar Harput Turizm

Adresi: Peyas Mah. Urfa Blv. 210 Dk:43 Fırat/Kayapınar/Diyarbakır

Merkezi: Diyarbakır

Müşteri Hizmetleri: 0412 226 23 23

E-Posta: diyarharput@gmail.com