türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
diyarbakır barış turizm

Diyarbakır Barış Otobüs Bileti

Diyarbakır Barış İletişim

Diyarbakır Barış Turizm Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Diyarbakır, tarihi bir ilimizdir. Diyarbakı Surları, On Gözlü Köprü, Silvan Malabadi Köprüsü, Mesudiye Medresesi, Urfa Kapı ve Dört Ayaklı Minare gibi birçok tarihi kalıntılarıyla önemli bir şehirlerimizden biridir. Diyarbakır Barış Turizm 2002 yılında Ferset Binen tarafından kurularak şehirlerarası ulaşım sektörüne katılmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma olarak konforlu seyahat hizmeti sunmaktadır. Diyarbakır'dan Adana, Ankara, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin, Sakarya Şanlıurfa güzergahlarına sefer düzenlemektedir. Yenilenen otobüs filosuyla rahat ve güvenli yolculuk imkanı sunmaktadır. Güler yüzlü ve saygılı çalışma arkadaşlarıyla yolcularına araç içi yiyecek içecek ikramları sunması ve evinizdeki rahatlığınızla hizmet sunmaktadır. Kurulduğu bölgede halkın tercih ettiği otobüs firması olarak sektörde devam etmektedir.

Diyarbakır Barış Turizm Dinlenme Tesisleri

Diyarbakır Barış Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Askoç Dinlenme Tesisleri Şehitkamil / Gaziantep
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri Şereflikoçhisar / Ankara
Taşpınar Dinlenme Tesisi Pozantı / Adana
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı/ Düzce

Diyarbakır Barış Turizm Otobüs Bileti

Diyarbakır Barış Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Diyarbakır Barış Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Diyarbakır Barış Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Diyarbakır Barış Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Diyarbakır Barış Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Diyarbakır Barış Turizm Otobüs Seferleri

Diyarbakır Barış Turizm Diyarbakır İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Ankara, Bolu, Diyarbakır, Düzce, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin, Sakarya, Şanlıurfa

Not: Diyarbakır Barış Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
diyarbakır barış turizm

Firma: Diyarbakır Barış Turizm

Kuruluş Yılı: 2002

Kurucu: Ferset Binen

Şirket: Diyarbakir Bariş Silvan Syh. Uls. San Ve Tic. Ltd. Şti

Adresi: Garajlar sit. No: 22-23 / Diyarbakır

Merkezi: Diyarbakır

Müşteri Hizmetleri: 0412 233 13 13