türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
doğu kars turizm

Doğu Kars Turizm Otobüs Bileti

Doğu Kars Turizm İletişim

Doğu Kars Turizm Hakkında

Doğu Anadolu bölgesinde yer alan Kars, en soğuk illerimizden biridir ve bundan dolayıda kış turizminde etkin olan şehrimizdir. Tarihi eski dönemlere kadar uzanan şehrimiz kültürel zenginliğiyle bilinmektedir. Doğu Kars Turizm 1983 yılında Mürsel Ekinci tarafından Kars ilinde kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Müşterilerinin istek ve beklentilerini ön planda tutarak daha iyi hizmet vermektedir. Günümüz koşullarına uygun donatılmış otobüsleriyle siz değerli yolcularına güvenli ve konforlu seyahat hizmeti vermektedir. Doğu Kars Turizm olarak güler yüzlü ve saygılı çalışanlarıyla yolcularına hizmet sunmaktadır. Yolculuk esnasında koltuk arkası Tv+İnternet ile keyifli zaman geçirmek mümkündür. Mola için durdukları ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabileceği birden fazla dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Kurulduğu bölgede halk tarafından tercih edilen firmalar arasına katılmıştır. Doğu Kars Turizm Ağrı, Amasya, Ankara, Ardahan, Batman, Bitlis, Düzce, Erzincan, Erzurum, Hakkari, İstanbul, Kars, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Sakarya, Sivas, Tokat, Van, Yalova, Yozgat illeri arası seferler düzenleyerek sektörde devam etmektedir.

Doğu Kars Turizm Dinlenme Tesisleri

Doğu Kars Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Efe Park Dinlenme Tesisleri Hendek / Sakarya
Coskunlar Dinlenme Tesisleri / Yozgat
Efendioğlu Dinlenme Tesisi / Erzurum
Irmak Dinlenme Tesisleri Kargı / Çorum
Saraçoğlu Dinlenme Tesisleri Reşadiye / Tokat
Alışkan Dinlenme Tesisleri İmranlı / Sivas

Doğu Kars Turizm Otobüs Bileti

Doğu Kars firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Öz Doğu Kars Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Doğu Kars otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Doğu Kars Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Doğu Kars güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Doğu Kars Turizm Otobüs Seferleri

Doğu Kars Turizm Kars İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ağrı, Amasya, Ankara, Ardahan, Batman, Bitlis, Düzce, Erzincan, Erzurum, Hakkari, İstanbul, Kars, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Sakarya, Sivas, Tokat, Van, Yalova, Yozgat

Not: Doğu Kars Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
doğu kars turizm

Firma: Öz Doğu Kars Turizm

Kuruluş Yılı: 1983

Kurucu: Mürsel Ekinci

Şirket: Öz Doğu Kars Otobüs İşletmeciliği Ticaret Ve Sanayi Ltd. Şti.

Adresi: Karadağ Mah.Vali Hüseyin Atak Bul. Yeni Otogar No:28 / Kars

Merkezi: Kars

Müşteri Hizmetleri: 0474 223 72 98