Kars Otobüs Firmaları

Kars Şehirlerarası Otobüs Terminalinde yolcu taşımacılığı yapan Kars otobüs firmalarının iletişim bilgileri, Kars Otogarı otobüs firmaları yazıhane telefon numaraları, Kars Otogar'dan diğer il ve ilçelere düzenlenen otobüs seferleri, otobüs bileti fiyatları, otobüs hareket saatleri bilgilerine kolayca bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Kars Otobüs Bileti

Kars Otobüs Firmaları Telefon Numaraları

Kars Otogarı Haritası

 
Kars Otogar

Kars Otogarı Nerede? Nasıl Gidilir?

Kars Otogarı interaktif ulaşım haritası hemen üstte yer almaktadır. Bu harita aracılığyla Kars Otogara ulaşım için trafik yoğunluğunu görüp kolayca yol tarifi alabilirsiniz. Kars Otogarı adresi ve iletişim bilgileri, telefon numaralarına yine bu sayfada altta yer verilmiştir.

Kars Otobüs Firmaları

Kars Otogarından ülkemizin diğer şehirlerine sefer düzenleyen tüm otobüs firmaları yukarıda listelenmiştir. Kars Otobüs Firmaları isimleri üstüne tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu sayfalarda otobüs firmalarının Kars Otogarı otobüs bileti satış ofislerinin telefon numaraları yer almaktadır.

Kars Otobüs Bileti

Diğer illerden Kars'a veya Kars'tan diğer illere yapacağınız seyahat için dilerseniz otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Sayfamızın üst kısmında bulunan otobüs bileti arama kutusu kalkış ve varış yeri ile tarih seçtikten sonra "Otobüs Bileti Bul" butonuna basınca size o güzergahtaki tüm otobüs firmalarını, hareket saatlerini, güzergah bilgisini, otobüs teknik özelliklerini, boş koltukları ve otobüs bileti fiyatlarını listeleyecektir. Bu listeden seçerek Kars Otobüs Biletini güvenli bir şekilde online satın alabilirsiniz.

Kars Otogar Adresi:

Atatürk Mah. Ardahan Yolu Merkez/KARS

Kars Otogarı Telefon Numaraları:

Tel: 0474 -
Faks: 0474 -
E-Posta: -

Kars Gezi Rehberi

Kars otobüs bileti satın alarak keyifli bir otobüs yolculuğu ile Kars'a ulaşım nasıl yapılır? Kars'ın gezilip görülecek yerleri, konumu, tarihi, doğal güzellikleri, tarihi eserleri, yemekleri, ne yenir? nere de yenir? alışveriş noktaları ve Kars'a özgü hediyelik eşyalar. Tüm bu bilgilere "Kars Gezilecek Yerler" sayfamızdan ulaşabilirsiniz.