türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat

Kars Otobüs Bileti Fiyatları

Kış Sporlarının Yeni Merkezi Kars

Doğu Anadolu’nun en uç noktasında yer alan Kars, tarihi ve mimari özellikleriyle kışın ayrı yazın ayrı güzellikleri sizlere sunuyor. Son yıllarda gerçekleştirilen düzenlemelerle kış turizmine önemli katkılar sunan şehre yeri ve yabancı turistler oldukça ilgi gösteriyor. Şehir merkezi ve çevre ilçelerindeki doğal güzellikleri ile de beğeni toplayan Kars gezilecek yerler alternatifleri açısından da zengin seçenekler sunuyor.
Tarihi ve kültürel alanları, birbirinden lezzetli yöresel yemekleri, misafirperver ve hoşgörülü halkı ile ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Kars, kış ve doğa sporlarına meraklı olan tatil severlerinde beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Özellikle kış aylarında masalsı bir görünüme bürünen bu güzel şehrimize Türkiye’nin birçok noktasından düzenlenen Kars otobüs seferleri ile keyifli bir yolculuk yapabilir, üstelik bu seyahatiniz için Kars otobüs biletinizi online olarak kolayca alabilirsiniz.

Kars Otobüs Firmaları

Kars Otobüs Firmaları (Tam Liste) >>

Kars Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

İnternette en ucuz Kars otobüs bileti arayanlar Kars İstanbul otobüs bileti ne kadar? Kars Ankara otobüs bileti ne kadar? Kars İzmir otobüs bileti ne kadar? Diye sorgulamalar yapmaktadır. Kars’a karayolu ile ulaşımınızı sağlayacak otobüs bileti fiyatları otobüs şirketlerine göre farklılık göstermektedir. 2+1 Oturma düzenine sahip otobüslerde tek kişilik koltuk fiyatları diğerlerine göre farklıdır. Güncel ve net Kars otobüs bileti fiyatlarını görmek için sayfanın başında yer alan “Otobüs Bileti Arama” kutusunu kullanınız. Yapacağınız arama en uygun otobüs biletine kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Buradan yapacağınız otobüs bileti satın alma işlemlerinin 7/24 müşteri hizmetleri desteğine sahip olduğunu, komisyon içermediğini, güvenli ödeme ile alışveriş olduğunu, iptal edilen bilete kesintisiz iade yapıldığını unutmayınız.

Kars Otogar Kalkışlı Popüler Otobüs Seferleri

Kars - İstanbul Otobüs Bileti

Kars - Ankara Otobüs Bileti

Kars - İzmir Otobüs Bileti

Kars - Erzurum Otobüs Bileti

Kars - Aydın Otobüs Bileti

Kars - Sivas Otobüs Bileti

Kars - Bingöl Otobüs Bileti

Kars - Bursa Otobüs Bileti

Kars - Iğdır Otobüs Bileti

Kars - Amasya Otobüs Bileti

Kars - Bayburt Otobüs Bileti

Kars - Antalya Otobüs Bileti

Kars Otogar Varışlı Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Kars Otobüs Bileti

Ankara - Kars Otobüs Bileti

Antalya - Kars Otobüs Bileti

Bursa - Kars Otobüs Bileti

Diyarbakır - Kars Otobüs Bileti

Gaziantep - Kars Otobüs Bileti

İzmit - Kars Otobüs Bileti

İzmir - Kars Otobüs Bileti

Adana - Kars Otobüs Bileti

Eskişehir - Kars Otobüs Bileti

Konya - Kars Otobüs Bileti

Erzurum - Kars Otobüs Bileti/p>

Kars Otobüs Biletini Online Satın Al

Online otobüs bileti satın almak, ucuz Kars otobüs bileti almanın en kolay yoludur. Bunun için sayfa başında bulunan otobüs bileti arama kutusunu kullanmanız yeterlidir. Burada nereden nereye seyahat edeceğinizi ve yolculuk tarihini seçmeniz yeterlidir. Gerisini sistem sizin için hazırlayacaktır. Gelen ekranda Kars’tan gideceğiniz yere veya bulunduğunuz yerden Kars’a tüm otobüs seferleri saatleri ile birlikte sıralanacaktır. Listede otobüs firmaları ve en uygun Kars otobüs bileti fiyatlarını da göreceksiniz. Yapacağınız seçim ile en ucuz otobüs bileti almaya kolayca ulaşacaksınız. Otobüs yolculuğu yapacağınız koltuğu kendiniz seçebilirsiniz. Bilet ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartı veya banka kartı ile ödeyebilirsiniz. Online müşteri hizmetleri size şehirlerarası terminale ulaşmanız için gerekli servis bilgilerini (ilgili otobüs firmasının bu hizmeti varsa) verecektir.

kars otobüs bileti

Kars Otobüs Bileti Alın Doğu Anadolu’nun Büyülü Atmosferini Keşfedin

İpek Yolu’nun en önemli duraklarından biri olan Kars, sadece kış aylarında değil Ermenistan sınırında yer alan Ani Harabeleri ile de yaz aylarında görülmeye değer güzelliklerini ziyaretçilerine sunuyor.
Eğer bu güzel ilimize yolunuz kış mevsiminde düştüyse, ilk görmeniz gereken yerlerden biri Çıldır Gölü’dür. Ocak ve şubat aylarında buzla kaplanan gölün üzerinde kızaklı atlarla dolaşma keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca buz tabakasına açılan deliklerden balık tutan balıkçıları izlemek de size ayrı bir zevk verecektir. Bunun yanı sıra kristal karı ile dünyanın e önemli iki kayak merkeziden biri olan Sarıkamış, misafirlerini her daim etkisi altına almayı başarıyor. Beyazın en kristal halini görmek için Kars gezinize Sarıkamış’ı mutlaka eklemelisiniz.
Şehrin tarihi dokusunu yakından incelemek istiyorsanız bir sonra ki durağınız Kars Kalesi olmalıdır. Selçuklu ve Osmanlı döneminden günümüze kadar kalmayı başarmış yapı, döneminde askeri amaçlı kullanılan en önemli yapılarından biridir.
Kars gezi rotanızda şehrin meşhur çarşılarında dolaşabilir hem ihtiyacınızı hem de hediyelik ürünleri satın alabilirsiniz. Kars sokaklarını yorulmadan yürüyerek gezebilirsiniz. Böylece hem şehrin tarihi geçmişini hem de tarihi yapılarını görme şansına sahip olabilirsiniz. Bu yapılardan biri de Eski Kilise şimdiki adı ise Fethiye Camii olan yapı, 19. Yüzyılda Rusya’nın Kars’ı işgali sırasında kilise olarak inşa ettirilmiş, Kars’ın kurutuşunun ardından cami olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Kars’a gitmişken yörenin en önemli lezzetleriyle tanışmadan dönmek olmaz. Özellikle kaz etinden yapılan, hangel ve piti kebabını mutlaka denemelisiniz. Ayrıca dillere destan Kars kaşarını ve gravyer peynirinin tadına bir de yerinde bakmanızı öneriyoruz. Kars’ın Boğatepe Köy ’ünde yer alan peynir müzesini de mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Kars Gezilecek Yerler >>