türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Iğdırlı Turizm

Iğdırlı Turizm Otobüs Bileti

Iğdırlı Turizm İletişim

Iğdırlı Turizm Hakkında

Türkiye’nin sınır şehirlerinden biri olan Iğdır tarihin eski yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Birçok medeniyet ve kültürlere ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Iğdır ilinde Tuzluca Tuz Mağaraları, Karakoyun, Karakale, Şerafettin Ejder Kervansarayı, Eski Iğdır Evleri ve Iğdır'ın sembolü Leylekler yer almaktadır. Iğdırlı Turizm Hasan Aras tarafından 1989 yılında Iğdır merkezli olarak kurulmuştur. Iğdırlı Turizm günümüzde Türkiye'nin hemen hemen her şehrine seferler düzenleyerek ulaşım hizmeti vermektedir. Yıllardır içinde bulunduğu şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır. Yenilikleri takip ederek gelişme gösteren firma müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ulaşımda daha iyi hizmet vermektedir. Günümüz koşullarına uygun sistemle donatılmış Mercedes-Benz, Travego markalı otobüs filosuyla siz değerli yolcularını konforlu ve güvenli bir şekilde gideceğiniz yere zamanında ulaştırmaktadır. Güler yüzlü ve saygılı çalışanlarıyla yolculuğunuzun keyifli geçmesine özen göstererek seyahat hizmeti sunmakatadır. Mola amaçlı uğradığı ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek uygun fiyatlı dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Iğdırlı Turizm kurulduğu yıldan itibaren edindiği tecrübe ile şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe hız kesmeden daima gelişerek günümüzde de ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Iğdırlı Turizm Dinlenme Tesisleri

Iğdırlı Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akabe Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Ali Bilir Dinlenme Tesisleri Beyşehir / Konya
Gökyıldız Dinlenme Tesisleri Delice / Kırıkkale
Alışkan Dinlenme Tesisleri İmranlı / Sivas
Metro Ganita Park Dinlenme Tesisleri / Çorum
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisleri / Eskişehir
Saraçoğlu Yızdırkan Dinlenme Tesisleri Reşadiye / Tokat
Yapılocanlar Dinlenme Tesisleri / Aksaray

Iğdırlı Turizm Otobüs Bileti

Iğdırlı Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Iğdır Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Iğdırlı Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Iğdırlı Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Iğdır Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Iğdırlı Turizm Otobüs Seferleri

Iğdırlı Turizm Iğdır İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Ağrı, Aksaray, Amasya, Antalya, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bayburt, Bilecik, Bolu, Burdur, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Nevşehir, Niğde, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Uşak, Yozgat

Not: Iğdırlı Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ığdırlı turizm

Firma: Iğdırlı Turizm

Kuruluş Yılı: 1989

Kurucu: Hasan Aras

Şirket: Has Aras Iğdir Turizm Ti̇c. Ltd. Şti.

Adresi: Iğdırlı Turizm Otobüs Terminali Iğdır - Nahcivan Karayolu, 2.km. 76000 / Iğdır

Merkezi: Iğdır

Müşteri Hizmetleri: 0476 228 69 01