türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
kars kalesi

Kars Kalesi Turizm Otobüs Bileti

Kars Kalesi İletişim

Kars Kalesi Hakkında

Ülkemizin en soğuk kenti olan Kars, tarihi zenginliğiyle ülkemize miras kalmış önemli illerimizden biridir. Kars merkezli kurulan Kars Kalesi otobüs işletmesi şehirlerarası ulaşım ağı sağlamaktadır. Kars Kalesi, Adana, Afyon, Ankara, Aksaray, Bilecik, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Niğde, Sivas, Uşak şehirlerine seferler düzenlemektedir. Günümüz koşullarına uygun otobüs filosuyla konforlu seyahat hizmeti vermektedir. Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaktadır. Kars Kalesi güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla siz değerli yolcularına kaliteli seyahat hizmeti vermektedir. Yolcularını gidecekleri yere güvenli bir şekilde zamanında ulaştırmaktadır. Kars şehrinin gözde firmalarının arasında olmanın verdiği sorumluluk ile daima gelişerek sektörde varlığını sürdürerek ulaşım hizmeti vermeye devam ediyor.

Kars Kalesi Dinlenme Tesisleri

Kars Kalesi sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Kars Kalesi Turizm Otobüs Bileti

Kars Kalesi firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Kars Kalesi otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kars Kalesi otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Kars Kalesi Otobüs Bileti Fiyatları

Kars Kalesi Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Kars Kalesi Otobüs Seferleri

Kars Kalesi Turizm Kars İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ankara, Aksaray, Bilecik, Bursa, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Manisa, Mersin, Niğde, Sivas, Uşak

Not: Kars Kalesi Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
kars kalesi

Firma: Kars Kalesi

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: -

Şirket: Kars Kalesi̇ Otobüs İşletmesi̇ San. Ti̇c. Ltd. Şti̇.

Adresi: Karadağ mah. Vali hüseyin Atak Bul. Yeni Otogar No:30 / Kars

Merkezi: Kars

Müşteri Hizmetleri: 0474 223 33 33