türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
doğuş turizm

Doğuş Turizm Otobüs Bileti

Doğuş Turizm İletişim

Doğuş Turizm Hakkında

Karabük ilinde Salih Gebeşoğlu, Hasan Demir, Emin Cabacı, Fahri Yarımoğlu ve Orhan Cabacı tarafından 1976 yılında yolcu taşımacılığı sektöründe faaliyete geçmişlerdir. Doğuş Turizm Karabük halkının ulaşımda tercih ettikleri bir firma olmuştur. Siz değerli yolcularına temiz ve rahat otobüsleriyle güvenli seyahat hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıp konuklarına daha iyi hizmet imkanı sağlamaktadır. Karabük, Ankara, Bartın, Kastamonu ve Zonguldak illerine sefer düzenlemektedir. Karabük Doğuş Turizm günden güne ilerleme gösteren otobüs firması olarak sektörde devam etmektedir.

Doğuş Turizm Dinlenme Tesisleri

Doğuş Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Doğuş Turizm Otobüs Bileti

Karabük Doğuş Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Doğuş Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Karabük Doğuş Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Doğuş Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Karabük Doğuş Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Doğuş Turizm Otobüs Seferleri

Doğuş Turizm Karabük İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Bartın, Karabük, Kastamonu, Zonguldak

Not: Doğuş Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
doğuş turizm

Firma: Karabük Doğuş Turizm

Kuruluş Yılı: 1976

Kurucular: Salih Gebeşoğlu, Hasan Demir, Emin Cabacı, Fahri Yarımoğlu, Orhan Cabacı

Şirket: -

Adresi: Karabük Şehirlerarası Otobüs Terminali

Merkezi: Karabük

Müşteri Hizmetleri: 0370 424 19 19