türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Ece Tur Seyahat

Ece Turizm Otobüs Bileti

Ece Tur Seyahat İletişim

Ece Tur Seyahat Hakkında

Turizm şirketi olarak 1950 yılında yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Trakya Bölgesinde işe başlayan Ahmet Ece, Dadaş Turizm adı altında Edirne ve Ankara arası seferler düzenleyerek zaman geçtikçe Ece Turizm'i kurmuştur. Yolcularının konforlu bir seyahat sürdürebilmesi için özel dizayn edilmiş araçlarıyla ulaşım imkanı sunmaktadır. Seyahatlerinde geçen zamanı değerlendirmek amaçlı araç içinde bulunan günlük gazetelerini keyifle okuyabilirler ve araçlarında bulunan Tv ile vizyondaki son filmleri izleme şansı da sunmaktadır. Ece Turizm 7 kişilik kaliteli ve güvenlikli araçlarıyla konuklarına ulaşım ağı sağlamaktadır. Ece Tur Seyahat 20 yıldan fazla hizmet verdiği yolcu taşımacılığı sektöründe ''İnsanların her zaman her şeyin en iyisine sahiptir.'' sloganıyla devam etmektedir.

Ece Tur Seyahat Dinlenme Tesisleri

Ece Tur Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Ece Tur Seyahat Otobüs Bileti

Ece Tur firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ece Tur otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ece Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ece Tur Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Ece Tur güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ece Tur Seyahat Otobüs Seferleri

Ece Tur Seyahat Edirne İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Edirne, Tekirdağ, Kırklareli

Not: Ece Tur Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ece tur seyahat

Firma: Ece Tur Seyahat

Kuruluş Yılı: 1980

Kurucu: Ahmet Ece

Şirket: -

Adresi: -

Merkezi: Çorlu

Müşteri Hizmetleri: 0282 652 56 16