türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
Edirne Çağlar Turizm

Çağlar Turizm Otobüs Bileti

Edirne Çağlar Turizm İletişim

Edirne Çağlar Turizm Hakkında

Edirne 1357'den bu yana düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreşleri yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağıdır. Köklü tarihi ve zengin kültürü ile önemli şehirlerimizden biridir. Edirne Çağlar Turizm, Edirne halkına ilçeler arası ulaşım ağı sağlamaktadır. Edirne Çağlar Turizm 2018 yılında, her sabah saat 07.30 da Yayladan 08.00 Erikli'den Edirne / Havsa / Uzunköprü'ye Eylül sonuna kadar sefer düzenlemektedir. Edirne'den sabahları saat 08-10-11, öğleden sonra 14 ve 18 saatlerinde seferleri mevcuttur. Rezervasyon yaptırmak mümkündür. Diğer saatlerde ise Keşan ve Enez ilçesine sefer düzenlemektedir. Edirne halkına verdiği ulaşım hizmetinin onurla sektörde varlığını sürdürmektedir.

Edirne Çağlar Turizm Dinlenme Tesisleri

Edirne Çağlar Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Çağlar Turizm Otobüs Bileti

Edirne Çağlar Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Edirne Çağlar Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çağlar Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Edirne Çağlar Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Çağlar Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Edirne Çağlar Turizm Otobüs Seferleri

Çağlar Turizm Edirne İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Edirne, Tekirdağ

Not: Edirne Çağlar Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
çağlar turizm

Firma: Edirne Çağlar Turizm

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi:

Merkezi: -

Müşteri Hizmetleri: 05414173733