türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
efe tur

Efe Tur Otobüs Bileti

Efe Tur İletişim

Efe Tur Hakkında

Türkiye'nin Marmara Bölgesinde yer alan Kocaeli doğal güzellikleri, tarihi eserleriyle ve sanayi açısından en gelişmiş illerden biridir. Kocaeli sahilleri, oksijen dolu ormanları ve damaklarda tatlı bir tat bırakan meşhur Pişmaniyesi ile gelen misafirlerini ağırlamaktadır. Kocaeli'nde yer alan Kartepe kış turizminde aktif olarak faaliyet göstererek yerli ve yabancı turisteleri misafir etmektedir. Efe Tur 1990 yılında Mehmet Sadık Efe tarafınfdan Kocaeli'de kurulmuştur. 2012 yılından itibaren Kadir Alper Birant ve Halit Bıçak ortaklığında sektörde devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla seçkin firmalar arasında yerini almıştır. Günümüz koşullarına uygun son model araçlarıyla güvenli ulaşım imkanı sağlamaktadır. Otobüs filosu konuklarının ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde donatılmıştır. Tecrübeli takım arkadaşlarıyla siz değerli yolcularına kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Kocaeli halkının en çok tercih ettiği firma olmanın verdiği gururla saygı ve dürüstlük ilkelerini koruyarak sektördeki en iyi hizmeti vermektedir. Efe Tur ile iletişim kurabilmek için müşteri hizmetleri telefon numarasından ulaşabilmek mümkündür. Efe Tur firması oalarak ''Önce İnsan'' anlayışını benimseyerek şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe son hızla devam etmektedir.

Efe Tur Dinlenme Tesisleri

Efe Tur sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Karagül Dinlenme Tesisleri Susurluk / Balıkesir
Kocalar Dinlenme Tesisleri Çamlıdere / Ankara
Park Shop Dinlenme Tesisleri Hendek / Sakarya
Tayten Dinlenme Tesisleri Hendek / Sakarya
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce

Efe Tur Otobüs Bileti

Efe Tur firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Efe Tur otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Efe Tur otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Efe Tur Otobüs Bileti Fiyatları

Efe Tur güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Efe Tur Otobüs Seferleri

Efe Tur Kocaeli İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Düzce, Isparta, İstanbul, İzmir, Karabük, Kastamonu, Manisa, Muğla, Sakarya, Sinop, Yalova, Zonguldak

Not: Efe Tur otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
efe tur

Firma: Efe Tur

Kuruluş Yılı: 1990

Kurucu: Mehmet Sadık Efe

Şirket: -

Adresi: Ömerağa Mahallesi Şahabettin Bilgisu Cd. No:108 41300 İzmit / Kocaeli

Merkezi: İzmit

Müşteri Hizmetleri: 0850 600 00 10