türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
erzincan başak turizm

Erzincan Başak Turizm Otobüs Bileti

Erzincan Başak Turizm İletişim

Erzincan Başak Turizm Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesinde yer alan Erzincan, doğal güzellikleri ve tarihi kültürüyle turizm alanında gelişmekte olan bir ilimizdir. Erzincan Başak Turizm 2005 yılında Çetin Çay, Abidin Bektaş ve Ali Çay tarafından kurulmuştur. Sektörde yeni olmasına rağmen bir çok başarılar elde etmiştir. Ulaşım sektörünün standartlarına ve kurallarına uyarak faailyetini sürdürmektedir. Hizmet anlayışı müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Otobüs filosu yolcularının güvenli ve konforlu seyahatine uygun seçilmiştir. Güler yüzlü ve saygılı çalışanlarıyla siz değerli yolcularına hizmet vermektedir. Araç içi yiyecek içecek ikramları ve zamanını iyi değerlendirmek isteyen misafirlerine günlük gazete sunmaktadır. Seyahat bittikten sonra yolcuların gidecekleri yere ulaşmaları için şehiriçi ücretsiz servisleri bulunmaktadır. Yolcularına daha iyi hizmet verebilmek adına yenilikçi ve gelişimci bir yol izleyerek şehirlerarası yolcu taşımacılığında ilerlemektedir.

Erzincan Başak Turizm Dinlenme Tesisleri

Erzincan Başak Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Coşkunlar Dinlenme Tesisleri / Yozgat
Alışkan Dinlenme Tesisleri İmranlı / Sivas
Nasreddin Hoca Dinlenme Tesisi Sivrihisar / Eskişehir
Derindere Dinlenme Tesisleri Osmancık / Çorum
Saraçoğlu Dinlenme Tesisleri Reşadiye / Tokat

Erzincan Başak Turizm Otobüs Bileti

Başak Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Erzincan Başak Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Başak Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Erzincan Başak Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Erzincan Başak Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Erzincan Başak Turizm Otobüs Seferleri

Erzincan Başak Turizm Erzincan İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Amasya, Ankara, Bolu, Bursa, Eskişehir, Erzincan, İstanbul, Kastamonu, Kırıkkale, Sakarya, Sivas, Yalova, Yozgat

Not: Erzincan Başak Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
erzincan başak turizm

Firma: Erzincan Başak Turizm

Kuruluş Yılı: 2005

Kurucular: Çetin Ay, Abidin Baktaş, Ali Çay

Şirket: -

Adresi: -

Merkezi: Erzincan

Müşteri Hizmetleri: 0446 224 15 75