türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
es turizm

Es Turizm Otobüs Bileti

Es Turizm İletişim

Es Turizm Hakkında

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Kırıkkale tarihsel ve kültürel geçmişi olan şirin bir ilimizdir. Geçmişten miras kalan Hasandede Camii, Cerit Kale Kaya Mezarları, Sulu Mağara, Çeşnigir Köprüsü ve Karıştıran Kilisesi Mesire Alanı bulunmaktadır. Es Turizm 1983 yılında Ahmet Değirmenci tarafından Kırııkale ilinde kurulmuştur. Es Turizm yolcu taşımacılığı sektöründe bulunduğu yılların tecrübesiyle daha iyi hizmet verebilmek için yenilikleri daima takip etmektedir. Yolcuların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan firma olarak hizmet vermektedir. Otobüs filosunda son teknolojiyi bulundurarak siz değerli konuklarına daha iyi hizmet vermektedir. Müşeri memnuniyetini ön planda tutarak gelişmektedir. Güler yüzlü çalışanlarıyla kaliteden ödün vermeden sektörde devam etmektedir. Kırıkkale'nin otobüs firması olarak güvenli ve rahat seyahat avantajı sunmaktadır. Es Turizm Günden güne hızla gelişme göstererek şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe devam etmektedir.

Es Turizm Dinlenme Tesisleri

Es Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bolu Highway (Konakoğlu) Dinlenme Tesisleri Yolçatı Köyü / Bolu
Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri İsçehisar/ Afyonkarahisar
Kolaylı Dinlenme Tesisi / Ayfonkarahisar

Es Turizm Otobüs Bileti

Es Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Es Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Es Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Es Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Es Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Es Turizm Otobüs Seferleri

Es Turizm Kırıkkale İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Ankara, Antalya, Bolu, Burdur, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kırıkkale, Kocaeli, Manisa, Uşak

Not: Es Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
es turizm

Firma: Es Turizm

Kuruluş Yılı: 1983

Kurucu: Ahmet Değirmenci

Şirket: -

Adresi: Kurtuluş Mah. Millet Cad. No: 5 / Kırıkkale

Merkezi: Kırıkkale

Müşteri Hizmetleri: 444 44 71