türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
ezine birlik

Ezine Birlik Otobüs Bileti

Ezine Birlik İletişim

Ezine Birlik Hakkında

Çanakkale, Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı, şavaşlara şahitlik eden, arkeolojik yapıya sahip önemli bir şehrimizdir. Turizm de sosyal ve kültürel yapısı değişmeden tarihi ve kültürel zenginliğiyle gelişen ilimizdir. Çanakkale ilinin Ezine ilçe merkezli olarak kurulan S.S. 16 Ezine Birlik Minibüsçüler Kooperatifi ilçelere ulaşım sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti görüşünü benimseyen bir işletme olarak tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla kaliteli hizmet vermektedir.

Ezine Birlik Dinlenme Tesisleri

Ezine Birlik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Ezine Birlik Otobüs Bileti

Ezine Birlik firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Ezine Birlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Ezine Birlik otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Ezine Birlik Otobüs Bileti Fiyatları

Ezine Birlik güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Ezine Birlik Otobüs Seferleri

Ezine Birlik Çanakkale İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Çanakkale

Not: Ezine Birlik otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
ezine birlik

Firma: Ezine Birlik

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: -

Şirket: S.S. 16 Ezine Birlik Minibüsçüler Kooperatifi

Adresi: -

Merkezi: Çanakkale

Müşteri Hizmetleri: 0286 618 10 11 - 0286 212 95 75