türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
fethiye seyahat

Fethiye Seyahat Otobüs Bileti

Fethiye Seyahat İletişim

Fethiye Seyahat Hakkında

Turizmin başkenti olan Muğla birçok doğal güzellikleriyle ve tarihi kalıntılarıyla yerli ve yabancı turistlerin en fazla tercih ettiği yörelerden biridir. Fethiye Seyahat 1992 yılında Muğla'nın Fethiye ilçesinde 16 ortaklı kooperatif olarak yolcu taşmacılığı sektörüne katılmıştır. Fethiye Taşımacılık ve Turizm Şirketi adını alarak hizmetlerini geliştirmiştir. Fethiye Seyahat müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Yolcuların istek ve şikayetlerini değerlendirerek daha iyi hizmet vermektedir. Muğla ilinden Antalya, Aydın, Burdur, Denizli, İzmir güzergahlarına düzenli bir şekilde sefer düzenlemektedir. Güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli yolcularına hizmet vermektedir. İletişim kurarak bilgi alabilmek için birden fazla yerde şubeleri bulunmaktadır. Firma günden güne gelişme göstererek bölgesinde önemli bir yere sahip olmuştur ve bu yolda Muğla halkına hizmet vermenin onuruyla devam etmektedir.

Fethiye Seyahat Dinlenme Tesisleri

Fethiye Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Çalhan Dinlenme Tesisleri Fethiye / Muğla

Fethiye Seyahat Otobüs Bileti

Fethiye Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Fethiye Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Fethiye Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Fethiye Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Fethiye Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Fethiye Seyahat Otobüs Seferleri

Fethiye Seyahat Muğla İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Antalya, Aydın, Burdur, Isparta, İzmir

Not: Fethiye Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
fethiye seyahat

Firma: Fethiye Seyahat

Kuruluş Yılı: 1992

Kurucu: 16 Ortaklı Kooperatif

Şirket: Fethiye Seyahat Taş.Tur. Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Şehirlerarası otobüs Terminali No:8 48300 Fethiye / Muğla

Merkezi: Fethiye

Müşteri Hizmetleri: 0532 614 67 85