türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
geyikli seyahat

Geyikli Seyahat Otobüs Bileti

Geyikli Seyahat İletişim

Geyikli Seyahat Hakkında

Çanakkale, Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı, şavaşlara şahitlik eden, arkeolojik yapıya sahip önemli bir şehrimizdir. Turizm de sosyal ve kültürel yapısı değişmeden tarihi ve kültürel zenginliğiyle gelişen ilimizdir. Çanakkale ilinin Geyikli ilçe merkezli olarak kurulan S.S. 22 No'lu Geyikli Seyahat Motorlu Taşıyıcılar Kooparatifi ilçelere ulaşım sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti görüşünü benimseyen bir işletme olarak tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarıyla kaliteli seyahar hizmeti vermektedir.

Geyikli Seyahat Dinlenme Tesisleri

Geyikli Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Geyikli Seyahat Otobüs Bileti

Geyikli Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Geyikli Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Geyikli Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Geyikli Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Çanakkale Geyikli Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Geyikli Seyahat Otobüs Seferleri

Geyikli Seyahat Çanakkale İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Çanakkale

Not: Çanakkale Geyikli Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Geyikli Seyahat

Firma: Geyikli Seyahat

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: Kooperatif Üyeleri

Şirket: S.S. 22 No'lu Geyikli Seyahat Motorlu Taşıyıcılar Kooparatifi

Adresi: Cumhuriyet Mahallesi Çanakkale Caddesi No:7 Geyikli / Çanakkale

Merkezi: Geyikli

Müşteri Hizmetleri: 0286 638 53 06 - 0286 212 89 99