türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
gördes seyahat

Gördes Seyahat Otobüs Bileti

Gördes Seyahat İletişim

Gördes Seyahat Hakkında

Şehzadeler şehri Manisa, tarihi illerimizden biridir. Meşhur Mesir Macunu ile ünlüdür. Gördes Seyahat'in günümüzdeki yönetim kurulu başkanı Cevat Kürşat Demirağ'dır. Manisa halkının kısa mesafe yolculukta tercih ettiği yerel bir firmadır. Hanya, Aksirar, Manisa, İzmir, Salihli ve Gördes arasında seferler düzenlemektedir. Yolcularını güvenli bir şekilde gidecekleri destinasyona ulaştırmaktadır. Gördes Seyahat günümüzde de yolcu taşımacılığı sektöründe devam etmektedir.

Gördes Seyahat Dinlenme Tesisleri

Gördes Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Gördes Seyahat Otobüs Bileti

Gördes Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Gördes Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gördes Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Gördes Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Gördes Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Gördes Seyahat Otobüs Seferleri

Gördes Seyahat Manisa İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

İzmir, Manisa

Not: Gördes Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
gördes seyahat

Firma: Gördes Seyahat

Kuruluş Yılı: -

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Gördes Garaj / Manisa

Merkezi: Gördes

Müşteri Hizmetleri: 0236 547 10 65