türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
adıyaman gülaras turizm

Adıyaman Gülaras Otobüs Bileti

Gülaras Turizm İletişim

Gülaras Turizm Hakkında

Gülaras Turizm (Öz Gülaras) 1995 yılında Sn. Erdal Çetin tarafından Adıyaman ilimizde kurulmuştur. Gülaras Turizm 2018 yılında filosundaki otobüsleri yenilemiştir. UNESCO'nun dünya mirası listesinde yer alan ve dünyanın sekizinci harikası sayılan, antik tanrılarla kralların buluştuğu nokta Nemrut'u barındıran Adıyaman İlinin otobüs firması Adıyaman Gülaras Turizm en çok yenilikçi, teknolojik yatırım yapan firmalardan biridir. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmetine Avrupa'dan ithal ettikleri 3 Adet Neoplan (Starliner) otobüs ile başlayan Adıyaman Gülaras Turizm filosunda günümüzde tümü koltuk arkası televizyon özelliği olan Neoplan Starliner ve Mercedes Travego son model otobüslere sahiptir. Firma bu güçlü filosu ile Adıyaman'dan ülkemizin dört bir yanına yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

Gülaras Turizm Dinlenme Tesisileri

Adıyaman Gülaras Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Tuana Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Özkan Dinlenme Tesisleri / Afyon
Pazarcık Ulu Dinlenme Tesisleri K.Maraş / Pazarcık
Akgün Dinlenme Tesisleri / Tekir
Yücesan Dinlenme Tesisleri / Mucur
Akün Dinlenme Tesisleri / Pozantı
Ender Dinlenme Tesisleri / Denizli
Opet Kaynaşlı Dinlenme Tesisleri / Bolu
Str Dinlenme Tesisleri / Kula
Soğancılar Dinlenme Tesisleri / Terme
Taslıdere Dinlenme Tesisleri / Sivas

Gülaras Turizm Otobüs Bileti

Adıyaman Gülaras Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Gülaras Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Adıyaman Gülaras Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Gülaras Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Adıyaman Gülaras Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Gülaras Turizm Otobüs Seferleri

Gülaras Turizm'in Adıyaman İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Batman, Bolu, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kırıkkale, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon, Uşak

Not: Adıyaman Gülaras Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
gülaras turizm

Firma: Öz Gülaras Turizm

Kuruluş Yılı: 1995

Kurucusu: Erdal Çetin

Şirket: Öz Gülaras Turizm Akaryakıt İnşaat Taşımacılık Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Atatürk Bulvarı Adıyaman Otogarı No:5 Adıyaman

Merkezi: Adıyaman

Müşteri Hizmetleri: 444 34 02