türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
gülen turizm

Gülen Turizm Otobüs Bileti

Gülen Turizm İletişim

Gülen Turizm Hakkında

Yozgat Anadolu'nun eski yerleşim yerlerinden olan şehrimizdir. Gülen Turizm 2000 yılında Yozgat merkezli kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Yolcularının istek ve şikayetlerini değerlendirerek daha iyi hizmet vermektedir. Otobüs filosunda koltuk arkası Tv+İnternet+Yiyecek ve içecek ikramları ile hizmet sunmaktadır. Hizmet anlayışı müşteri memnuniyeti üzerine kurularak siz değerli yolcularına güler yüzlü çalışanlarıyla kaliteli hizmet sunmaktadır. "Saltanat" adını verdiği 2+1 otobüsleriyle rahat yolculuk imkanı sağlamaktadır. Gülen Turizm ile ilgili bilgi alabilmek için müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak ulaşılabilir. Yolcuların ayrıcalık olarak Gülen Card seyahatlerinizde online bilet almayı ve indirimli otobüs biletleri olma avantajı sağlamaktadır. Kurulduğu günden bu yana Yozgat halkının sevgisini kazanarak yolcularına ulaşım ağı sağlamakadır.

Gülen Turizm Dinlenme Tesisleri

Gülen Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Gülen Turizm Otobüs Bileti

Gülen Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Gülen Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gülen Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Gülen Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Gülen Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Gülen Turizm Otobüs Seferleri

Gülen Turizm Yozgat İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Aksaray, Ankara, Bolu, İstanbul, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Nevşehir, Tokat, Yozgat

Not: Gülen Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
gülen turizm

Firma: Gülen Turizm

Kuruluş Yılı: 2000

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Altıntepsi Mahallesi O-3 34220 Esenler/İstanbul

Merkezi: Yozgat

Müşteri Hizmetleri: 0354 212 50 10