türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lüks adana

Lüks Adana Otobüs Bileti

Lüks Adana İletişim

Lüks Adana Hakkında

Lüks Adana Seyahat 2014 yılında Fadıl Hürriyet ve Levent Hürriyet tarafından kurularak yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Sektörde yeni bir firma olmanın avantajını kullanarak araçları günümüz koşullarına ve teknolojisine uygun seçilmiştir. Lüks Adana güler yüzlü çalışanlarıyla, müşteri memnuniyetini sağlayarak, konforlu ve güvenli ulaşım hizmeti vermektedir. Sefer düzenlediği bazı güzergahlarda şehiriçi servis hizmeti sunmaktadır. Her bütçeye uygun otobüs bileti satın alarak seyahat etmek mümkündür. Kurulduğu bölgede halkı tarafından benimsenen bir otobüs firması olarak hizmet vermektedir.

Lüks Adana Dinlenme Tesisleri

Lüks Adana sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Gazipaşa Dinlenme Tesisleri Gazipaşa / Antalya
Markoç Dinlenme Tesisi Silifke / Mersin
Okurlar Dinlenme Tesisleri / Aksaray

Lüks Adana Otobüs Bileti

Lüks Adana firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Lüks Adana Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lüks Adana otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lüks Adana Otobüs Bileti Fiyatları

Lüks Adana güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lüks Adana Otobüs Seferleri

Lüks Adana Hatay İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Bolu, Düzce, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Uşak

Not: Lüks Adana Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lüks adana

Firma: Lüks Adana Seyahat

Kuruluş Yılı: 2014

Kurucu: Fadıl Hürriyet ve Levent Hürriyet

Şirket: Lüks Adana Seyahat Turi̇zm Uluslararasi Taşimacilik Otomoti̇v Gida İthalat İhracat Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Sehirlerarası Otobüs Terminali No:21 Antakya / Hatay

Merkezi: Antakya

Müşteri Hizmetleri: 0326 227 31 50 (Hatay)