türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
günsas turizm

Günsas Turizm Otobüs Bileti

Günsas Turizm İletişim

Günsas Turizm Hakkında

Hatay ili dini inançları farklı kişilerin bir arada yaşandığı tarihi ve kültürel zenginliğiyle turizm açısından da önemli illerimizden biridir. Günsas Turizm 1995 yılında Kasım Gündüz tarafından kurularak şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Kurulduğu günden itibaren yenilikleri takip ederek gelişmektedir. Günümüz teknolojisene uygun koltuk arkası tv+wifi ile donatılmış otobüsleriyle siz değerli yolcularına şehirlerarası konforlu yolculuk hizmeti sunmaktadır. Hatay Günsas Turizm firması olarak deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarıyla Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Sakarya illeri arası güvenli ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Mola için uğrak yerleri olan birden fazla dinlenme tesisleri ile anlaşmalıdır. Kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyetini koruyarak Hatay halkına ulaşım ağı sağlamaktadır.

Günsas Turizm Dinlenme Tesisleri

Hatay Günsas Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Gazipaşa Dinlenme Tesisleri Gazipaşa / Antalya
Kolaylı Dinlenme Tesisleri / Afyon
Park Shop Dinlenme Tesisi Hendek / Sakarya
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Taşpınar Dinlenme Tesisi Pozantı / Adana
Zirve Dinlenme Tesisleri Erdemli / Mersin
Bakent Mola Park Dinlenme Tesisleri / Ankara

Günsas Turizm Otobüs Bileti

Günsas Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Hatay Günsas Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Günsas Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Hatay Günsas Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Günsas Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Günsas Turizm Otobüs Seferleri

Günsas Turizm Hatay İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bolu, Bursa, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Sakarya

Not: Hatay Günsas Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
günsas turizm

Firma: Hatay Günsas Turizm

Kuruluş Yılı: 1995

Kurucu: Kasım Gündüz

Şirket: Hatay Günsas Turizm Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Yeni Otogar Antakya / Hatay

Merkezi: Hatay

Müşteri Hizmetleri: 444 02 88