türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
gürkan turizm

Gürkan Turizm Otobüs Bileti

Gürkan Turizm İletişim

Gürkan Turizm Hakkında

Kocaeli'nin yerel şehirlerarası yolcu taşımacılığı işletmesi olarak 1963 yılında 62 model Man otobüsü 302 Mercedes’e çevirerek başlayaıp araçları devamlı yenilenmiştir. 1992 yılında Gürkan Turizm adı resmileşmiştir. Günümüze uygun seçilmiş otobüsleriyle kısa mesafede güvenli ve konforlu ulaşımda Kocaeli- İstanbul arası tercih edilen bir otobüs firması olarak ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Gürkan Turizm Dinlenme Tesisleri

Gürkan Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Gürkan Turizm Otobüs Bileti

Gürkan Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Gürkan Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Gürkan Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Gürkan Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Gürkan Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Gürkan Turizm Otobüs Seferleri

Gürkan Turizm Kocaeli İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

İstanbul, Kocaeli

Not: Gürkan Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
gürkan turizm

Firma: Gürkan Turizm

Kuruluş Yılı: 1963

Kurucu: Yakup Gürkan

Şirket: -

Adresi: Yeşilova Mah. Elzem Sok.No:22 İzmit / Kocaeli

Merkezi: Kocaeli

Müşteri Hizmetleri: 0850 600 00 41