türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
haşemi turizm

Semerkant Haşemi Turizm Otobüs Bileti

Haşemi Turizm İletişim

Haşemi Turizm Hakkında

Adıyaman ilinin Menzil ilçesinde 1973 yılında şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Menzil'in tek otobüs firması Semerkand Haşemi Turizm'dir. Kurulduğu bölgede en çok tercih edilen güvenli seyahat firmasıdır. Tecrübeli ve saygılı çalışanlarıyla siz değerli yolcularına meslek standartlarına uygun kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Son model otobüs filosuyla üstün güvenlik özelliği taşımaktadır. Adıyaman'dan Adana, Afyon, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kocaeli, Konya, Manisa, Osmaniye, Uşak illersine seferler düzenlemektedir. Haşemi turizm siz değerli müşterilerine güvenli ve konforlu seyahat hizmeti sunmaktadır.

Haşemi Turizm Dinlenme Tesisleri

Haşemi Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Haşemi Sofrası Pozantı / Adana
Haşemi Sofrası Tepeören / İstanbul

Haşemi Turizm Otobüs Bileti

Semerkand Haşemi Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Haşemi Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Haşemi Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Semerkand Haşemi Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Haşemi Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Haşemi Turizm Otobüs Seferleri

Haşemi Turizm Adıyaman İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Adıyaman, Afyon, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kocaeli, Konya, Manisa, Osmaniye, Uşak

Not: Semerkand Haşemi Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
haşemi turizm

Firma: Semerkand Haşemi Turizm

Kuruluş Yılı: 1973

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Büyük İstanbul Otogarı Peron 11 Bayrampaşa / İstanbul

Merkezi: İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0212 658 28 56