türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
hatay nur seyahat

Hatay Nur Seyahat Otobüs Bileti

Hatay Nur Seyahat İletişim

Hatay Nur Seyahat Hakkında

1995 yılında Yahya Yabancı, Ferit Kör ve Ali Kör ortaklığıyla Hatay merkezli olarak kurulan Hatay Nur Seyahat şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Kurulduğu yıldan itibaren Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Muğla, Sakarya, Uşak illeri arası seferler düzenlemektedir. Yurt dışına her gün Halep-Şam, Suudi Arabistan' ın şehirlerine seferler de düzenlemektedir. Güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebileceğiniz otobüs filosuyla siz değerli yolcularını zamanında gidecekleri destinasyona ulaştırmaktadır. Yolculuk sırasında güler yüzlü ve saygılı personelleri sizlere memnun kalacağınız hizmet vermektedir. Mola için uğrak yerleri olan ihtiyaçların karşılanabileceği birçok dinlenme tesisi ile anlaşmalıdır. Hatay Nur Seyahat Yemen ve Sudan'da da otobüs işletmeciliği sektöründe hizmet vermekte ayrıca Van Gölü, Tuncelililer ve Öz Sivas firmalarının bilet satışı işlemleride yapılmaktadır.

Hatay Nur Seyahat Dinlenme Tesisleri

Hatay Nur Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Akün Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana
Hanifi Yılmaz Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Kaptan Dinlenme Tesisi Dazkırı / Afyon
Özkan Dinlenme Tesisleri Akşehir / Konya
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisi / Ankara
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Str Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa

Hatay Nur Seyahat Otobüs Bileti

Hatay Nur Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Nur Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatay Nur otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Hatay Nur Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Hatay Nur güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Hatay Nur Seyahat Otobüs Seferleri

Hatay Nur Seyahat Hatay İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Hatay, İstanbul, İzmir, Kocaeli,Konya, Kütahya, Muğla, Sakarya, Uşak

Not: Hatay Nur otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
hatay nur seyahat

Firma: Hatay Nur Seyahat

Kuruluş Yılı: 1995

Kurucular: Yahya Yabancı, Ferit Kör ve Ali Kör

Şirket: -

Adresi: Belediye Otogarı No:13.14 Antakya / Hatay

Merkezi: Hatay

Müşteri Hizmetleri: 0326 227 08 10