türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
hatay öztur turizm

Hatay Öztur Turizm Otobüs Bileti

Hatay Öztur Turizm İletişim

Hatay Öztur Turizm Hakkında

Medeniyetler şehri olarak bileinen Hatay ülkemizin tarihi açıdan zengin özelliğe sahip olan şehirlerimizden biridir. Hatay Öztur Turizm 1996 yılında Remzi, Ferit ve Sami Yabancı kardeşler tarafından kurulan Hatay merkezli firmadır. Hatay ilinden düzenli olarak yurt içi ve yurt dışı seferler düzenlemektedir. Adana, Antalya, Hatay, İstanbul, Mersin, Tekirdağ şehirlerine seferler düzenlemektedir. Güvenli otobüs filosuyla siz değerli yolcularına konforlu seyahat hizmeti vermektedir. Kanun ve kurallara uyan güler yüzlü çalışanlarıyla yolculuğunuzda sizlere yardımcı oluyorlar. Otobüs bileti satın alabileceğiniz ve firma ile ilgili bilgileri sitesinde bulmak mümkündür. Yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabileceği birçok dinlenme tesisi ile anlaşmalıdır. Hatay Öztur Turizm kurulduğu bölgede tercih edilen firmalar arasında yerini almakta ve sektörde devamlılığını sürdürmektedir.

Hatay Öztur Turizm Dinlenme Tesisleri

Hatay Öztur Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Gazipaşa Dinlenme Tesisleri Gazipaşa / Antalya
İsmailoglu Dinlenme Tesisleri Osmancık / Sakarya
Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri / Ankara
Taşpınar Dinlenme Tesisleri Pozantı / Adana
Zirve Dinlenme Tesisleri Erdemli / Mersin

Hatay Öztur Turizm Otobüs Bileti

Hatay Öztur firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Hatay Öztur Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatay Öztur otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Hatay Öztur Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Hatay Öztur Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Hatay Öztur Turizm Otobüs Seferleri

Hatay Öztur Turizm Hatay İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Antalya, Hatay, İstanbul, Mersin, Tekirdağ

Not: Hatay Öztur Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
hatay öztur turizm

Firma: Hatay Öztur Turizm

Kuruluş Yılı: 1996

Kurucular: Remzi Yabancı, Ferit Yabancı ve Sami Yabancı

Şirket: Hatay Öztur Turizm ve Ticaret Ltd. Şti.

Adresi: Belediye Otogarı No. 5 Antakya / Hatay

Merkezi: Hatay

Müşteri Hizmetleri: 0326 227 10 31