türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
hatay sen turizm

Hatay Sen Turizm Otobüs Bileti

Hatay Hediye Sen Turizm İletişim

Hatay Sen Turizm Hakkında

Hatay birden fazla medeniyetlerin bir arada yaşadığı tarihi bir şehrimizdir. Zengin mutfak kültürüyle (Belen Tava, Tepsi Kebabı, Künefe, Fellah Köftesi) gelen misafirlerini ağırlamaktadır. 2002 yılında Hatay merkezli olarak kurulan Hatay Hedi̇ye Sen Seyahat yurt dışı (Halep – Şam – Laskiye) arası seferler düzenleyerek başlamıştır. 2007 yılında ise yurt içi seferlerini başlatarak şehirlerarsı yolcu taşımacılığı sektörüne tam anlamıyla katılmıştır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak siz değerli yolcularını konforlu otobüsleriyle güvenli bir şekilde gideceğiniz yere ulaştırmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarıyla kurulduğu bölge halkına seyahat hizmeti sunmaktadır. Şehirlerarası ulaşım sektöründeki yenilikleri takip ederek siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet vermek için devamlı gelişmektedir.

Hatay Sen Turizm Dinlenme Tesisleri

Sen Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Hatay Sen Turizm Otobüs Bileti

Sen Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Hatay Hediye Sen Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Sen Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Hatay Sen Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Sen Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Hatay Sen Turizm Otobüs Seferleri

Hatay Hediye Sen Turizm Hatay İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Düzce, Hatay, İstanbul, Kocaeli, Sakarya

Not: Hatay Sen Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Hatay Sen Turizm

Firma: Hatay Sen Turizm

Kuruluş Yılı: 2002

Kurucu: -

Şirket: Hatay Hedi̇ye Sen Seyahat Turi̇zm Ti̇c. Ve Ltd. Şti̇.

Adresi: Saraycık Mevkii Çevre Yolu Üzeri Yeni Otogar No:19 Antakya/Hatay

Merkezi: Hatay

Müşteri Hizmetleri: 0326 227 41 44