türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
huntur

Huntur Otobüs Bileti

Huntur İletişim

Huntur Hakkında

Asya ve Avrupa'yı birbirine bağlayan tarihe şahitlik etmiş İstanbul ilinde 1969 yılında Avar Turizm Seyahat Acentesi, merhum M. Sadık Özkılıç tarafından kurulan Huntur, uluslararası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Firma günümüzde Muzaffer Özkılıç ve Erhan Özkılıç tarafından yönetilmektedir. 1977 yılından itibaren A Grubu Seyahat Acentesi yetki belgesi bulunmaktadır. Bursa, Yalova, İstanbul ilinden Bulgaristan, Sofya, Ruse, Haskova, Popovo, Razgrad kentlerine seferler düzenlemektedir. Huntur merkezi İstanbul ilindedir ve Bursa-İnegöl'de ise şubeleri bulunmaktadır. Kurulduğu yıldan bu yana Bulgaristan'a gidecek kişilerin ulaşımını konforlu ve güvenli şekilde sağlamaktadır. Huntur yılların verdiği tecrübeyle güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla siz değerli yolcularına seyahat hizmeti vermekte ve günümüzde de devam etmektedir.

Huntur Dinlenme Tesisleri

Huntur sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Huntur Otobüs Bileti

Huntur firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Huntur otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Huntur otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Huntur Otobüs Bileti Fiyatları

Huntur güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Huntur Otobüs Seferleri

Huntur İstanbul İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Bursa, İstanbul, Yalova

Not: Huntur otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
huntur

Firma: Huntur

Kuruluş Yılı: 1969

Kurucu: M. Sadık Özkılıç (Avar Turizm Seyahat Acentesi)

Şirket: Huntur Ulaşım Turizm Seyahat Ltd. Şti.

Adresi: Büyük İstanbul Otogarı (126. Peron) Bayranpaşa / İstanbul

Merkezi: İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0554 342 04 09