türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
istanbul kalesi

İstanbul Kalesi Otobüs Bileti

İstanbul Kalesi Turizm İletişim

İstanbul Kalesi Hakkında

İstanbul merkezli olarak 2010 yılında Arif Yıldırım tarafından kurulan İstanbul Kalesi, Afyonkarahisar, Antalya, Burdur, Isparta, İstanbul, Kocaeli, Sakarya illerine arasında yolcu taşımacılığı yapan bir firmadır. İstanbul Kalesi'nin merkezi Esenler Otogarı 23 numarada bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetinin üst seviyelerde tutan yolcuların istek ve beklentilerine göre kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla araçlarında koltuk arakası tv+internet hizmetleriyle kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Firmanın sefer düzenlediği hemen hemen bütün illerde şubeleri bulunmaktadır.

İstanbul Kalesi Dinlenme Tesisleri

İstanbul Kalesi sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

İstanbul Kalesi Otobüs Bileti

İstanbul Kalesi Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. İstanbul Kalesi otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. İstanbul Kalesi otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

İstanbul Kalesi Otobüs Bileti Fiyatları

İstanbul Kalesi güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

İstanbul Kalesi Otobüs Seferleri

İstanbul Kalesi Turizm İstanbul İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyonkarahisar, Antalya, Burdur, Isparta, İstanbul, Kocaeli, Sakarya

Not: İstanbul Kalesi otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
İstanbul Kalesi

Firma: İstanbul Kalesi

Kuruluş Yılı: 2010

Kurucu: Arif Yıldırım

Şirket: -

Adresi: Büyük İstanbul Otogarı No:23 Bayrampaşa / İstanbul

Merkezi: İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0212 658 07 35