türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
istanbul seyahat

İstanbul Seyahat Otobüs Bileti

İstanbul Seyahat İletişim

İstanbul Seyahat Hakkında

İstanbul Seyahat 1940 yılında Abit Tırış tarafından Tekirdağ merkezli olarak kurulmuştur. Şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörünün meslek standartlarına uygun ulaşım hizmeti vermektedir. Türkiye'nin Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Düzce, Edirne, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kırklareli, Kocaeli, Manisa, Muğla, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Yalova, Zonguldak şehirleri arası seferler düzenlemektedir. Türkiye’nin sahil kısımlarına Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgesinin büyük bir bölümüne seferler düzenlemektedir. Ülkemizde köklü bir firma olmanın verdiği sorumlulukla şehirlererası kaliteli yolculuk imkanı sunmaktadır. Sektördeki yenilikleri kendi bünyesindede uygulayarak son model otobüs filosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla konforlu ve güvenli seyahat hizmeti vermektedir. Mola için uğrak yerleri olan özenle seçilmiş ve ihtiyaçların karşılanabileceği dinlenme tesisleriyle anlaşmalıdır.

İstanbul Seyahat Dinlenme Tesisleri

İstanbul Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Kolaylı Dinlenme Tesisleri / Afyonkarahisar
ŞÇ Park Dinlenme Tesisleri Sinanpaşa/ Afyonkarahisar

İstanbul Seyahat Otobüs Bileti

İstanbul Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. İstanbul Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. İstanbul Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

İstanbul Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

İstanbul Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

İstanbul Seyahat Otobüs Seferleri

İstanbul Seyahat'in Tekirdağ İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Afyon, Amasya, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Düzce, Edirne, Giresun, Gümüşhane, İstanbul, İzmir, Kastamonu, Kırklareli, Kocaeli, Manisa, Muğla, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Yalova, Zonguldak

Not: İstanbul Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

İstanbul Seyahat Tekirdağ İstanbul Havalimanı Ulaşım >

 
istanbul seyahat

Firma: İstanbul Seyahat

Kuruluş Yılı: 1940

Kurucu: Abit Tırış

Şirket: İstanbul Seyahat Turizm Ticaret A.Ş

Adresi: Büyük İstanbul Otogarı NO:137 Esenler / İstanbul

Merkezi: Tekirdağ

Müşteri Hizmetleri: 0850 222 59 59