türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
kale birlik turizm

Kale Birlik Turizm Otobüs Bileti

Kale Birlik İletişim

Kale Birlik Turizm Hakkında

Taşımacılık sektörüne girişi 1975 yılına dayanan firma ilk seferlerini Saray-Çerkezköy-Çorlu güzergahlarına düzenleyerek faaliyete başlamıştır. 1996 yılında kurumsallaşan işletme S.S.46 Nolu Kalebirlik Oto. Mot. Taş. Koop. adıyla seferlerini artırarak hızla gelişmiştir. Trakya Bölgesinde adından söz ettiren ve en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır. Kale Birlik günümüz şehirlerarası yolcu taşımacılığı hizmet koşullarına uygun 75 otobüs, danışabileceğiniz 11 ofis ve tecrübeli, güler yüzlü 200 çalışanı ile Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ halkına ulaşım ağı sağlamaktadır.

Kale Birlik Turizm Dinlenme Tesisleri

Saray Kale Birlik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Kale Birlik Otobüs Bileti

Kale Birlik Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Kale Birlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Saray Kale Birlik Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Kale Birlik Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Saray Kale Birlik güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Saray Kale Birlik Otobüs Seferleri

Kale Birlik Turizm Tekirdağ İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Edirne, Kırklareli, Tekirdağ

Not: Kale Birlik Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
kale birlik turizm

Firma: Kale Birlik Turizm

Kuruluş Yılı: 1975

Kurucu: -

Şirket: S.S.46 Nolu Kalebirlik Oto. Mot. Taş. Koop.

Adresi: -

Merkezi: Tekirdağ

Müşteri Hizmetleri: 0282 768 70 42