türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
kale seyahat

Kale Seyahat Otobüs Bileti

Kale Seyahat İletişim

Kale Seyahat Hakkında

Kale Seyahat 1975 yılında Tamer Çınar tarafından yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. 2012 yılında hızla büyümeye başlayan firma gücüne güç katarak 2014 yılında tercih edilen firmalar arasında yerini almıştır. Kale Seyahat Aydın, Çanakkale, Denizli, İstanbul, İzmir, Kırklareli şehirleri arası ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Sektördeki gelişmeleri takip ederek siz değerli müşterilerine kaliteli bir seyahat hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma konforlu araçları ve güler yüzlü çalışanlarıyla yolcularına zamanında gidecekleri yere ulaştırmaktadır. Kurulduğu günden bu yana daima gelişerek şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe varlığını sürdürmektedir.

Kale Seyahat Dinlenme Tesisleri

Kale Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Kale Seyahat Otobüs Bileti

Kale Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Eskişehir Kale Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kale Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Kale Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Kale Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Kale Seyahat Otobüs Seferleri

Kale Seyahat İstanbul İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Aydın, Çanakkale, Denizli, İstanbul, İzmir, Kırklareli

Not: Kale Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
kale seyahat

Firma: Kale Seyahat

Kuruluş Yılı: 1975

Kurucu: Tamer Çınar

Şirket: -

Adresi: Büyük İstanbul Otogarı No:139-140 / İstanbul

Merkezi: İstanbul

Müşteri Hizmetleri: 0850 811 59 59