kamil koç

Kamil Koç Otobüs Bileti

Kamil Koç İletişim

Kamil Koç Hakkında

Türkiye'de ticarette gelişmiş şehirlerinden olan Bursa, doğal güzellikleri ve köklü tarihi ile ülkemizde önemli bir yere sahiptir. Osmanlı İmparatorluğu'nun ilk başkentidir. Kervansaraylar, kaleler, camiler, hanlar, hamamlar, tarihi köyleri, tarihi sokaklarıyla yerli ve yabancı turistlerin ziyaret noktasıdır. Bundan dolayı Unesco 2014 yılında Bursa ilini Dünya Mirası listesine eklemiştir. Karagöz ve Hacivat oyunları, İskender Kebap, Kestane Şekeri ve kış turizmin merkezi olan Uludağ ile tanınmaktadır. 1926 yılında Kamil Koç tarafından kurulan Kamil Koç Otobüsleri A.Ş. ilk karayolu yolcu taşıma şirketi olarak sektörde öncü bir markadır. Müşteri beklentilerini karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlayarak üst seviyelerde tutan otobüs işletmesidir. Güler yüzlü, saygılı, eğitimli ve tecrübeli çalışanlarıyla siz değerli yolcularına kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Son model teknolojiyle donatılmış konforlu ve güvenli otobüs filosuyla Türkiye'nin neredeyse bütün şehirlerine geniş ulaşım ağı sağlamaktadır. Kamil Koç Turizm Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahraamanmaraş, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak illeri arası yolcu taşımacılığı hizmeti vererek özlemleri sonlandırmaktadır. Müşterilerinin molada ihtiyaçlarını karşılayabileceği titizlikle seçilmiş kaliteli dinlenme tesisleriyle anlaşmalıdır. Müşteri hizmetleri numarası ve illerde bulunan şubeleri ile iletişime geçerek firma hakkında bilgi almak mümkündür. Türkiye'de şehirlerarası yolcu taşımacılığında birçok ilkleri gerçeklertirerek meslek standartlarının belirleyen öncü bir işletme olmuştur. Günümüzde Kamil Koç Türkiye’nin en büyük firmalarının arasında yer almakta ve ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Kamil Koç Dinlenme Tesisleri

Kamil Koç sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Başkent Mola Park Dinlenme Tesisleri / Eskişehir
Su Dinlenme Tesisleri Kula / Manisa
Tuna Dinlenme Tesisleri Pamukkale / Denizli
Yıldız Dinlenme Tesisleri Susurluk / Balıkesir

Kamil Koç Otobüs Bileti

Kamil Koç Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Kamil Koç otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kamil Koç otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Kamil Koç Otobüs Bileti Fiyatları

Kamil Koç güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Kamil Koç Otobüs Seferleri

Kamil Koç İzmir İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahraamanmaraş, Karabük, Karaman, Kastamonu, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak

Not: Kamil Koç otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
kamil koç turizm

Firma: Kamil Koç

Kuruluş Yılı: 1926

Kurucu: Kamil Koç

Şirket: Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş.

Adresi: Panayır Mah. İstanbul Cad. No:421/A Osmangazi /Bursa

Merkezi: Bursa

Müşteri Hizmetleri: 444 05 62