türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
karadeveci turizm

Karadeveci Turizm Otobüs Bileti

Karadeveci Turizm İletişim

Karadeveci Turizm Hakkında

İzmir, çağdaş yaşamın dinamikliğiyle, farklı düşünceleri saygıyla kabul eden insanların bir arada yaşayabildiği, tarihi olaylara şahitlik etmiş ve ticarette en gelişmiş metropol şehrimizdir. Karadeveci Turizm 1942 yılında İzmir'de yerel bir firma olarak kurulmuştur. Karadeveci, Aydın, İzmir, Muğla şehirlerarası düzenli seferler düzenlemekte ve İzmir'den Bulgaristan’a her gün konforlu ulaşım hizmeti veren firma olarak tanınmaktadır. Turizm sektöründe yolcu taşımacılığının yanında tatil yerlerine turlar da düzenlemektedir. Karadeveci Turizm vip servis hizmeti, şehir içi otobüs hizmeti, servis ve özel ulaşım hizmeti, havaalanı servisi gibi işlerde de faaliyette bulunmaktadır. Yolcu taşımacılığı hizmeti veren firma yolcularının beklentilerini karşılayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Konforlu ve güvenli araçlarıyla yolcularına kaliteli bir seyahat hizmeti sunmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarıyla siz değerli konuklarına seyahatinde yardımcı olarak zengin ulaşım hizmeti sunmaktadır. Ülkemizden Bulgaristan’a yapılan ulaşım ağının bir kolu olarak ilk akla gelen firmalarından biri olan Karadeveci Turizm, gücüne güç katarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Karadeveci Turizm Dinlenme Tesisleri

Karadeveci Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Karadeveci Turizm Otobüs Bileti

Karadeveci firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Karadeveci Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Karadeveci Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Karadeveci Otobüs Bileti Fiyatları

Karadeveci Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Karadeveci Otobüs Seferleri

Karadeveci Turizm İzmir İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Aydın, İzmir, Muğla

Not: Karadeveci Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
karadeveci turizm

Firma: Karadeveci Turizm

Kuruluş Yılı: 1942

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Konak Mahallesi, Halit Ziya Bulvarı Akdeniz Mh. No:72/B, Taner İş Hanı Zemin Kat (Renaissance Hotel Sokağı, Migros Karşısı Konak / İzmir

Merkezi: İzmir

Müşteri Hizmetleri: 0850 850 48 48