türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
kastamonu özlem seyahat

Kastamonu Özlem Seyahat Otobüs Bileti

Kastamonu Özlem Seyahat İletişim

Kastamonu Özlem Seyahat Hakkında

Kastamonu kültür şehri olarak gelişen bir ilimizdir. Kastamonu ilinde 19 Ocak 1992 yılında Kastamonu Özlem Seyahat karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. İlk başta Kastamonu-İstanbul ve Kastamonu-Ankara illerine seferler düzenleyerek başlamıştır. Özlem Seyahat İnternet+Tv bulunan 2+1 Setra ve Travego marka otobüsleriyle yolcularına keyifli ve güvenli seyahat hizmeti sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini misyon edinmiş bir firma olarak güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarıyla araç içinde misafirlerine yiyecek içecek ikramları sunarak kaliteli hizmet vermektedir. Günümüzdeki meslek standarlarının gelişmelerini takip ederek yolcu taşımacılığı sektöründe hızla büyümektedir. Kurulduğu günden bu yana Kastamonu halkına şehirlerarası ulaşım imkanı sağlamakta ve halen hizmet vermeye devam etmektedir.

Kastamonu Özlem Seyahat Dinlenme Tesisleri

Kastamonu Özlem Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Kastamonu Özlem Seyahat Otobüs Bileti

Özlem Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Kastamonu Özlem Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kastamonu Özlem Seyahat otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Kastamonu Özlem Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Özlem Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Özlem Seyahat Otobüs Seferleri

Kastamonu Özlem Seyahat Kastamonu İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ankara, Çankırı, İstanbul, Kastamonu

Not: Kastamonu Özlem Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
kastamonu özlem seyahat

Firma: Kastamonu Özlem Seyahat

Kuruluş Yılı: 1992

Kurucu: -

Şirket: -

Adresi: Büyük İstanbul Otogarı NO : 30 Esenler / İstanbul

Merkezi: Kastamonu

Müşteri Hizmetleri: 0212 658 06 14