türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
kayısı kent turizm

Kayısı Kent Turizm Otobüs Bileti

Kayısı Kent Turizm İletişim

Malatya Kayısı Kent Turizm Hakkında

Malatya ekonomik açıdan bulunduğu bölgede en gelişmiş şehirdir. Kayısı üretimiyle geçimini sağlamaktadır. Malatya ilinde 2000 yılında Suat Öz tarafından Malatya Kayısı Kent Turizm kurulmuştur. "Kayısı Kent Bir Yeniliktir" sloganıyla hizmet vererek sektördeki gelişmeleri daima bünyesinde hayata geçirerek kaliteli ulaşım sağlamaktadır. Konforlu araçlarıyla siz değerli yolcularına güvenli ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Kayısı Kent Turizm günümüzde, Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Denizli, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Sivas, Uşak, Yalova şehirlerine seferler düzenlemektedir. Saygılı ve güler yüzlü çalışanlarıyla yolculuğunuz boyunca yardımcı olmaktadır. Kurulduğu bölgede tercih edilen firmalardan biri olmanın verdiği sorumlulukla daima gelişerek sektörde yoluna devam etmektedir.

Kayısı Kent Turizm Dinlenme Tesisleri

Kayısı Kent Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Gölpınar Dinlenme Tesisleri Gürün / Sivas
Bozbey Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce
Kapadokya Dinlenme Tesisleri Mucur / Kırşehir

Kayısı Kent Turizm Otobüs Bileti

Malatya Kayısı Kent Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Kayısı Kent otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kayısı Kent otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Kayısı Kent Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Kayısı Kent güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Malatya Kayısı Kent Turizm Otobüs Seferleri

Kayısı Kent Turizm Malatya İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Bursa, Denizli, Düzce, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Sakarya, Sivas, Uşak, Yalova

Not: Malatya Kayısı Kent otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
kayısı kent turizm

Firma: Kayısı Kent Turizm

Kuruluş Yılı: 2000

Kurucu: Suat Öz

Şirket: Kayısı Kent Turizm Taş. Mob. Elk. Elektronik Teks. İnş. Taah. Otom. Tmz. Gıda San. Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Ferhadiye Mah. Esenlik Market Karşısı / Malatya

Merkezi: Malatya

Müşteri Hizmetleri: 444 49 44