türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
kent turizm

Kent Turizm Otobüs Bileti

Kent Turizm İletişim

Kent Turizm Hakkında

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Kayseri sanayi şehirlerinden birisidir. Sucuk, pastırma ve mantısıyla da meşhurdur. Kent Turizm Fehmi Arslan tarafından kurulan 1955'den itibaren Chevrolet ve Magirus marka araçlarla yolcu taşımacılığına başlayan kurucuları, 1965 yılında da şirketleşir. 1970' li yıllara kadar Apollo marka araçlarıyla, 1970 yıllarında da Mercedes araçlarıyla gelişerek yolcu taşımacılığına devam etmiştir. 1980'li yıllarda Kent Turizm olarak sektörde daimi olarak yerini almıştır. Kent Turizm 'Önce Güven' sloganıyla yolcularını gidecekleri yere güvenle ulaştırmaktadır. Kent Turizm Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, İstanbul, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Manisa, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Yalova illeri arası seferler düzenlemektedir. Kayseri de uygun otobüs bileti alınabilen tercih edilen otobüs işletmesi olmuştur. Son model araçlarıyla yolcularına konforlu ve kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Güler yüzlü ve saygılı çalışanlarıyla siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri telefon numarasıyla ve illerde bulunan şubeleriyle Kent Turizm'e ulaşabilmek kolaydır. Günümüzde de şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe devamlılığını sürdürmektedir.

Kent Turizm Dinlenme Tesisleri

Kent Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Kent Turizm Otobüs Bileti

Kent Turizm firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Kent Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kent Turizm otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Kent Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Kayseri Kent Turizm güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Kent Turizm Otobüs Seferleri

Kent Turizm Kayseri İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Aksaray, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Eskişehir, İstanbul, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Manisa, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Tekirdağ, Trabzon, Uşak, Yalova

Not: Kent Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
kent turizm

Firma: Kent Turizm

Kuruluş Yılı: 1955

Kurucu: Fehmi Arslan

Şirket: Kent Turizm Seyahat Ltd. Şti.

Adresi: Yenipervane Mah. Kocasinan Bulvası No:185-A Kocasinan / Kayseri

Merkezi: Kayseri

Müşteri Hizmetleri: 0850 360 38 00