türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
keşan birlik

Keşan Birlik Otobüs Bileti

Keşan Birlik İletişim

Keşan Birlik Hakkında

Edirne ilinin Keşan ilçesinde kooperatif tarafından 1992 yılında kurulan Keşan Birlik şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektörüne katılmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sektördeki yenilikleri bünyesine ekleyen Keşan Birlik konuklarına kaliteli ulaşım ağı sağlamaktadır. Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Man ve Setra marka otobüs filosuyla verdiği yolculuk hizmetiyle birlikte koltuk arkası dokunmatik Tv+ Wifi + Müzik + Film izleme avantajıda sunmaktadır. Günümüz koşullarına uygun güvenli şekilde donatılmış araçlarıyla konforlu ulaşım hizmeti vermektedir. Kaşan Birlik Koop Edirne'den başlayarak Bursa, İstanbul, Tekirdağ arası düzenli seferler düzenlemekte ve sektörde ulaşım hizmeti vermeye devam etmektedir.

Keşan Birlik Dinlenme Tesisleri

Keşan Birlik sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Keşan Birlik Koop Otobüs Bileti

Keşan Birlik firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Keşan Birlik otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Keşan Birlik Koop otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Keşan Birlik Otobüs Bileti Fiyatları

Keşan Birlik güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Keşan Birlik Otobüs Seferleri

Keşan Birlik'in Edirne İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Bursa, Edirne, İstanbul, Tekirdağ

Not: Keşan Birlik otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
keşan birlik

Firma: Keşan Birlik

Kuruluş Yılı: 1992

Kurucu: S.S.M.T.K Keşan Birlik Kooperatifi

Şirket: S.S 4 Nolu Keşan Birlik

Adresi: Keşan Otogarı / Edirne

Merkezi: Keşan

Müşteri Hizmetleri: 0284 714 22 50