türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lider doğu anadolu turizm

Lider Doğu Anadolu Turizm Otobüs Bileti

Lider Doğu Anadolu Turizm İletişim

Lider Doğu Anadolu Turizm Hakkında

Orta Asya’dan gelen kavimlerin Anadolu’ya girişleri sırasında Ağrı, bir geçiş noktası olarak bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Doğu Anadolu Turizm Ağrı'da 2011 yılında İbrahim İlhan tarfından kurulmuştur. Doğu Anadolu Turizm firması, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Denizli, Düzce, Erzincan, Erzurum, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Nevşehir, Sakarya, Sivas, Uşak, Yozgat şehirleri arası seferler düzenlemektedir. Son model otobüs filosuyla siz değerli yolcularına rahat ve güvenli ulaşım hizmeti vermektedir. Güler yüzlü ve deneyimli, çalışanlarıyla kaliteli seyahat imkanı sunmaktadır. Araçlarında koltuk arkası Tv+İnternet-Araç içi ikramlarıyla müşteri memnuniyetini koruyarak hizmet vermektedir. Kurulduğu bölge halkına şehirler arası ulaşım hizmeti vermektedir.

Lider Doğu Anadolu Turizm Dinlenme Tesisleri

Doğu Anadolu Turizm sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir.

Lider Doğu Anadolu Turizm Otobüs Bileti

Doğu Anadolu firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Doğu Anadolu Turizm otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lider Doğu Anadolu otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lider Doğu Anadolu Turizm Otobüs Bileti Fiyatları

Lider Doğu Anadolu güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lider Doğu Anadolu Turizm Otobüs Seferleri

Lider Doğu Anadolu Turizm Ağrı İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Denizli, Düzce, Erzincan, Erzurum, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Nevşehir, Sakarya, Sivas, Uşak, Yozgat

Not: Lider Doğu Anadolu Turizm otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
lider doğu anadolu turizm

Firma: Lider Doğu Anadolu Turizm

Kuruluş Yılı: 2011

Kurucu: İbrahim İlhan

Şirket: Lider Doğu Anadolu Turizm Seyahat Petro. İnşaat ve Acen. San. Tic. Ltd. Şti.

Adresi: Çiftepınar mah. Belediye Otogarı Belediye Cad. 11 Doğubeyazıt / Ağrı

Merkezi: Ağrı

Müşteri Hizmetleri: 0472 312 40 94