türkiye otobüs firmaları Otobüs Firmaları Otogarlar Otobüs Bileti Seyahat
lider siirt seyahat

Lider Siirt Seyahat Otobüs Bileti

Lider Siirt Seyahat İletişim

Lider Siirt Seyahat Hakkında

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Siirt, tarihi kalıntılarıyla Ulu Camii, Ayn Salip Çeşmesi, Veysel Karani Türbesi, İsmail Fakirullah ve İbrahim Hakkı Hz'nin türbesi ve müzelerin bulunduğu köklü bir şehirdir. Lider Siirt Seyahat 1992 yılında Mehmet Reşit Demir ve Ahmet Demir tarafından kurularak yolcu talımacılığı sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Adana, Aksaray, Ankara, Aydın, Batman, Bitlis, Bolu, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Isparta, İstanbul, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Muğla, Niğde, Osmaniye, Sakarya, Siirt, Şanlıurfa şehirler arası seferler düzenlemektedir. Günümüz koşullarına uygun donatılmış araçlarıyla siz değerli yolcularını zamanında güvenli bir şekilde gidecekleri destinasyona ulaştırmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma müşteri beklerntilerini karşılayarak kaliteli seyahat hizmeti sunmaktadır. Güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarıyla yolculuğunuz sırasında sizlere yardımcı olmaktadır. Lider Siirt'in hizmet verdiği otogarlarda otobüs bileti almak, illerde bulunan şubelere giderek ve telefon numarasını arayarak gerekli bilgleri, almak münkündür. Kurulduğu bölgede yıllardır verdiği hizmetle tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır. Günden güne gelişmeler gösteren firma sektörde devamlılığını sürdürüyor.

Lider Siirt Seyahat Dinlenme Tesisleri

Lider Siirt Seyahat sefer düzenlediği güzergahlar üzerinde yer alan en kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola vermektedir. Bu dinlenme tesisleri;

Park Mirkelam Dinlenme Tesisleri Birecik / Şanlıurfa
Tapan Dinlenme Tesisleri / Aksaray
Türsan Dinlenme Tesisleri Kaynaşlı / Düzce

Lider Siirt Otobüs Bileti

Lider Siirt Seyahat firmasının otobüs seferlerinden ucuz ve uygun otobüs bileti bulmak ve bu firma ile konforlu otobüslerinde keyifli bir yolculuk yapmak için otobüs sefer saatlerini, yolculuk güzergahları ve yolculuk sürelerini, otobüs özelliklerini, koltuk oturma planlarını, otobüs bileti fiyatlarını, online inceleyebilirsiniz. Lider Siirt Seyahat otobüs biletleri internet üzerinde online satılmaktadır. Web sitemizin sayfalarının üst kısımında yer alan "Otobüs Bileti Arama" kutularını kullanarak yönlendirildiğiniz otobüs bileti satış portallarından otobüs biletinizi güvenle online satın alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Lider Siirt otobüs biletini fiziki olarak otogarlardan satın almak isterseniz, firmanın tüm ülkemizdeki otogarlarda yer alan otobüs bileti satış yazıhaneleri telefonlarına şubeler bölümünden erişebilirsiniz.

Lider Siirt Seyahat Otobüs Bileti Fiyatları

Lider Siirt Seyahat güncel otobüs bileti fiyatlarını görmek için lütfen sayfamızın üst tarafında yer alan "Otobüs Bileti Arama" modülünü kullanınız. Burada kalkış ve varış yeri ile seyahat tarihi seçip "Otobüs Bileti Ara-Bul" butonuna bastığınız zaman tüm seferler otobüs bileti fiyatları ve diğer tüm bilgilerle birlikte karşılaştırıp seçmeniz için alternatifleri ile listelenecektir.

Lider Siirt Otobüs Seferleri

Lider Siirt Seyahat Siirt İlinden şehirlerarası yolcu taşımacılığı yaptığı, otobüs seferleri düzenlediği illerimiz;

Adana, Aksaray, Ankara, Aydın, Batman, Bitlis, Bolu, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Isparta, İstanbul, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Muğla, Niğde, Osmaniye, Sakarya, Siirt, Şanlıurfa

Not: Lider Siirt Seyahat otobüs firmasından tüm bu güzergahlar için online otobüs bileti satın alabilir veya otobüs bileti rezervasyonu yaptırabilirsiniz. Online ucuz otobüs bileti alma işlemini sayfalarımızda bulunan "Ucuz Otobüs Bileti Arama" kutucuğunu kullanarak yapabilirsiniz.

 
Lider Siirt Seyahat

Firma: Lider Siirt Seyahat

Kuruluş Yılı: 1992

Kurucular: Mehmet Reşit Demir ve Ahmet Demir

Şirket: Li̇der Siirt Seyahat Turizm Petrol Ürünlerii İnş. San.ve Ltd. Şti.

Adresi: Siirt Şehirlerarası Otobüs Terminali / Siirt

Merkezi: Siirt

Müşteri Hizmetleri: 0484 223 33 33